Niedziela II Zwykła

 1. tydzien_modlitwyDzisiaj przeżywamy II Niedzielę Zwykłą oraz rozpoczęcie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00. Od godz. 14.00 kolęda na życzenie. O 17.00 spotkanie uczestników pielgrzymki do Italii.
 2. W tym tygodniu Msze św. sprawowane będą tylko rano o 8.00 z wyjątkiem piątku i soboty. W środę przypada Dzień Babci a w czwartek Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o żyjących i zmarłych Babciach i Dziadkach.
 3. Od poniedziałku rozpoczynają się ferie dla dzieci i młodzieży. Życzymy im dobrego wypoczynku. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.
 4. Plan kolędy w tym tygodniu.
 • Poniedziałek: ul. Mikołaja, Tuwima, Górna, Kasztanowa, Zamoyskiego, Kalinowa, Stawowa, Dolna
 • Wtorek: ul. Kasprowicza, 1 maja, Reymonta, Matejki.
 • Środa: ul. Ogrodowa, Sadowa.
 • Czwartek: ul. J. Kani.
 1. W piątek w naszej parafii Adoracja Wynagradzająca za zbezczeszczenie Świątyni Bożej i Najświętszego Sakramentu podczas wojny. Będziemy modlić się za poległych i zaginionych Parafian. Porządek Adoracji: 8.00 Msza św., 9.00 Czarnowąsy, 10.00 Wróblin, 11.00 Borki i Krzanowice, 12.00 Siostry Jadwiżanki i chętne osoby. 13.00 Zakończenie Adoracji. Wieczorem dalszy ciąg adoracji z okazji Czuwania Rodzin, dla osób, które nie mogły być rano. O 17.00 Msza św., w intencji Rodzin i o pokój na świecie. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu (od 18.00 do 19.00). O 19.00 Różaniec wynagradzający i błagalny o żywą cześć dla Najświętszego Sakramentu i o pokój na świecie. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.
 2. Sakrament chrztu św. przyjął Bartłomiej Klimek. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
 3. Zap. przedślubna II: Marian Kokot z Czarnowąsów i Monika Frasek z Kraskowa.
 4. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów odnowy prezbiterium, za składane ofiary kolędowe. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9:00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Nowe Osiedle. (nr nieparzyste).
 5. Do wieczności odszedł śp. Jan Greń, l. 56. RiP.
image_print