Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

  1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Zaduszny ? Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Zapraszamy na różaniec za zmarłych z zaleckami o 15:00 do kościoła św. Anny.
  2. Od poniedziałku wieczorne Msze św. odprawiane będą o godz.17.00 (z wyjątkiem piątku i soboty ? o 18.00). Od poniedziałku do piątku po Mszach św. wieczornych odmawiany będzie Różaniec za Zmarłych polecanych Miłosierdziu Bożemu w wypominkach. W poniedziałek o 19.00 spotkanie adeptów do bierzmowania z III klas gimnazjalnych .
  3. We wtorek chcemy przeżyć kolejne Czuwanie Rodzin, na które wszystkich zapraszamy. Rozpoczniemy Mszą św. o 17.00 /w kościele parafialnym/, po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 18.45 czytanie wypominek, o 19.00 Różaniec za Zmarłych. Czuwanie zakończymy Apelem Jasnogórskim. To Czuwanie chcemy ofiarować za naszą Parafię; o Miłosierdzie Boże dla nas wszystkich, by Pan Bóg odnowił w nas moc swojego Ducha.
  4. W środę Msza św. szkolna z Różańcem o 17.00.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych. Wieczorem o 18.00 Msza św. z Różańcem dla młodzieży, studentów i kandydatów do bierzmowania z klas II i III. Po Różańcu na plebanii spotkanie You Cat i próba chóru.
  6. W sobotę o 9:00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów. O godz. 10.00 spotkanie wszystkich! Marianek.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Kiermasz ? Rocznicę Poświęcenia Kościoła Parafialnego, będzie to również dzień konsekracji nowego ołtarza. Zapraszamy wszystkich Parafian na Sumę Kiermaszową o 16.00. Konsekracji dokona ks. Biskup Paweł Stobrawa. W przyszłą niedzielę przypada również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Kościół w Syrii. Za tydzień nie będzie nieszporów.
  8. Sakrament chrztu św. przyjęli: Wojciech Pudło i Miłosz Słowiok. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
  9. Składamy podziękowanie za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu, za kolektę z Uroczystości Wszystkich Świętych i za złożone ofiary wypominkowe. Dziękujemy za udział w Mszy św. i procesji na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych. Parafianom z Wróblina dziękujemy za uporządkowanie cmentarza i wywiezienie liści. Dziękujemy za posprzątanie kościoła tym osobom, które przyszły. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul Broniewskiego.
image_print