Niedziela XXVIII Zwykła ? Niedziela Papieska

 1. papiez_jan_pawel_IIDzisiaj przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą ? Niedzielę Papieską. Po wszystkich Mszach św. w kościele parafialnym możemy ucałować Relikwie Krwi św. Jana Pawła II. Zapraszamy na różaniec o 15:00, który chcemy ofiarować jako dziękczynienie za dar kanonizacji Papieża. W Świerklach ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o 15.00
 2. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 17.30 (z wyjątkiem środy i piątku ? po Mszy św.). W poniedziałek o 19.00 spotkanie adeptów do bierzmowania z II klas gimnazjalnych.
 3. We wtorek przypada Dzień Edukacji. Wieczorny Różaniec chcemy ofiarować za nauczycieli wychowawców i katechetów.
 4. W środę Msza św. szkolna z Różańcem o 17.00. Po Mszy św. spotkanie adeptów do bierzmowania z I klas gimnazjalnych.
 5. W piątek o 18.00 Msza św. z Różańcem dla młodzieży, studentów i kandydatów do bierzmowania z klas II i III. Po Mszy św. na plebanii spotkanie YouCat. O 19.00 próba chóru.
 6. W sobotę o 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów a o godz. 10.00 kandydatów. Również o 10.00 spotkanie Marianek. W sobotę wspominamy Św. Łukasza ? Patrona Służby Zdrowia.
 7. Za tydzień Niedziela Misyjna. Kolekta będzie na misje. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9:30. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Jadwigi w Chróścicach.
 8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za złożone przed kościołem ofiary do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy również za liczny udział w Czuwaniu Rodzin i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Eichendorfa.
 9. Do wieczności odeszła śp. Gertruda Twardowska ? l.78. RIP.
 10. Konsekracja nowego ołtarza w kościele parafialnym będzie miała miejsce 9 listopada (niedziela) br. o g. 16.00. Konsekratorem będzie Ks. Bp Paweł Stobrawa. Jest to dzień Kiermaszu naszego kościoła. Zaśpiewamy Panu Bogu uroczyste Te Deum za błogosławieństwo, jakiego doświadczyliśmy podczas renowacji prezbiterium.
 11. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy w minionym tygodniu uczynili cokolwiek dla dobra naszej parafii, za pracę i za modlitwę.
image_print