Niedziela XXVI Zwykła

 1. plonyDzisiaj jest XXVI Niedziela Zwykła. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.
 2. Od środy zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przed Mszą św., czyli o 17.30 (z wyjątkiem środy i piątku ? po Mszy św.) wg planu, jaki proponujemy na ostatniej stronie Listu.
 3. W środę Msza św. szkolna z różańcem o 17.00. Od 16.30 spowiedź dla dzieci i gimnazjalistów.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych.
 5. W piątek o 18.00 Msza św. dla młodzieży, studentów i kandydatów do bierzmowania z klas II i III. Po Mszy św. na plebanii spotkanie YouCat. O 19.00 próba chóru.
 6. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy wszystkie Marianki. Przed Mszą św. odśpiewamy Godzinki ku czci NMP.
 7. W sobotę o 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów a o godz. 10.00 kandydatów. Również w sobotę Pielgrzymka Caritas do Trzebnicy, a w niedzielę na Górze św. Anny Pielgrzymka Hodowców Gołębi.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Gospodarzami Dożynek będą parafianie z Krzanowic. Suma dożynkowa o 9.30. Procesja od krzyża przy piekarni. Po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na cele instytucji kościelnych (WSD, Kuria).
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na budowę kościołów i jako jałmużna postna oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Dolnej i z ul. Słonecznej.
 10. Wieczorny Różaniec: Pon ? św. Judy /E. Liguda/, Wt ? MB Wspomożenia Wiernych /E. Wróbel/.
 11. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy piękną modlitwę rodzinną oraz Małego GN.
 12. Chcielibyśmy jeszcze przed zimą zaimpregnować płot wokół cmentarza. W najbliższym tygodniu zapowiadają ładną pogodę. Zwracamy się szczególnie do panów – emerytów (i nie tylko) o podjęcie się tego zadania. Chętnych proszę o kontakt (w zakrystii lub telefoniczny). Zaczęlibyśmy już od poniedziałku o 10.00. Pędzle i farba są przygotowane. Warto zrobić coś dla Kościoła.
image_print