Niedziela XXV Zwykła

 1. Dzisiaj jest XXV Niedziela Zwykła. Zapraszamy o 15.00 na okolicznościowe nabożeństwo dożynkowe na parkingu przykościelnym.
 2. Msze św. w tygodniu będą już sprawowane w kościele parafialnym, rano i wieczorem, z wyjątkiem wtorku (u św. Anny o 18.00).
 3. W poniedziałek po Mszy św. o 18.30 spotkanie adeptów do bierzmowania z III klas gimnazjalnych.
 4. W środę Msza św. szkolna o 17.00. W piątek o 18.00 Msza św. dla młodzieży, studentów i kandydatów do bierzmowania z klas II i III. Po Mszy św. na plebanii spotkanie YouCat. O 19.00 próba chóru.
 5. W sobotę o 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów, a o godz. 10.00 kandydatów. Również o 10.00 spotkanie wszystkich Marianek.
 6. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała i w Siołkowicach. Kolekta za tydzień będzie na budowę kościołów i jako jałmużna postna.
 7. Sakrament chrztu Św. przyjął Adam Balcer. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
 8. Zap. przedślubne II: Roman Mróz z Borek i Mariola Zowada z Borek, Marcin Firlus z Wróblina i Anna Staisz z Czarnowąs.
 9. Od poniedziałku w zakrystii będą zapisywane intencje mszalne na przyszły rok. Pamiętajmy o naszych zmarłych, którzy potrzebują naszej modlitwy. Nie zapominajmy też o rocznicach rodzinnych i jubileuszach małżeńskich. Nie zwlekajmy, bo nasza księga intencji szybko się zapełnia. Unikajmy intencji anonimowych, dzięki czemu na Mszy św. będzie więcej uczestników. Eucharystia jest modlitwą wspólnoty rodzinnej, sąsiedzkiej, parafialnej. Jest okazją do pojednania.
 10. W zakrystii są do nabycia ostatnie Kalendarze Rolnicze w cenie 24 zł.
 11. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prowadzone prace w naszym kościele. Zakończyliśmy już prace w prezbiterium, jest nowy ołtarz i ambona. W tym tygodniu zaczynamy malowanie odnowionej części. Dziękujemy za liczny udział w Czuwaniu Rodzin, które jest wielkim darem dla całej naszej wspólnoty a także za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Jaśminowej i z ul. Kasztanowej.
 12. Wieczorny Różaniec: Pon ? Wniebowzięcia NMP /G. Fack/, Wt ? bł. Czesława /P. Cebulla/, Śr ? Płonienia Miłości Niepok. Serca Maryi /R. Baron/, Czw – św. Józefa /M. Gallus/, Pt ? M.B. Częstochowskiej /M. Kokot/
image_print