Niedziela XXIV Zwykła

krzyz1. Dzisiaj jest XXIV Niedziela Zwykła, ale też Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00. W Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00.

2. Msze św. w tygodniu będą sprawowane rano o 7.00 w kościele parafialnym i o 18.00 u św. Anny (z wyjątkiem sobót).

3. W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 u św. Anny spotkanie adeptów do bierzmowania z II klas gimnazjalnych.

4. W środę Msza św. szkolna o 17.00 u św. Anny, a potem spotkanie przed bierzmowaniem I klas gimnazjalnych.

5. We wtorek pragniemy przeżyć kolejne Czuwanie Rodzin, na które zapraszamy wszystkich do kościoła św. Anny. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00, potem Adoracja Najświętszego Sakramentu, o 20.00 różaniec, który zakończymy Apelem Jasnogórskim. Chcemy modlić się za dzieci, młodych, ich rodziców i  wychowawców.

6. W piątek o 18.00 u św. Anny Msza św. dla młodzieży, studentów i wszystkich kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. na plebanii spotkanie YouCat. O 19.00 próba chóru.

7. W sobotę o 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów a o godz. 10.00  kandydatów. Również o 10.00 spotkanie wszystkich Marianek. W sobotę Pielgrzymka Narodów do Panny Marii Pomocnej w Zlatych Horach.

8. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców.

9. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prowadzone prace w naszym kościele. Szafarze zaniosą Komunię Świętą chorym od 9.30. Również w przyszłą niedzielę o 11.00 na Górze św. Anny odbędą się Diecezjalne Dożynki.

10. Zap. przedślubne I: Roman Mróz z Borek i Mariola Zowada z Borek, Marcin Firlus z Wróblina i Anna Staisz z Czarnowąs.

11. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, za złożone przed kościołem ofiary na Wydział Teologiczny w Opolu i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Świerkowej. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom pielgrzymki na Górę św. Anny na obchody kalwaryjskie, zwłaszcza za modlitwę w intencji naszej parafii.

12. Wieczorny Różaniec: Pon ? Zwiastowanie NMP /M. Niekrawiec/, Wt ? św. Anny /T. Matyszok/, Śr ? MB Pocieszenia /G. Kinder/, Czw –  św. Kamila /E. Zdzuj/, Pt ? Ducha Świętego /E. Piontek/

image_print