Niedziela XXII Zwykła

1. Dzisiaj jest XXII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.

2. Od poniedziałku Msze św. będą sprawowane rano o 7.00 w kościele parafialnym a o 18.00  u św. Anny, z wyjątkiem soboty).

3. W poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Wszystkie dzieci, gimnazjalistów, ich rodziców i nauczycieli zapraszamy na Mszę św. o 8.00. Nie będzie Mszy św. o 7.00. Młodzież zapraszamy na Mszę św. w piątek o 18.00. Od 17.30 okazja do sakramentu pokuty.

4. W środę pierwsza Msza św. szkolna o 17.00 (u św. Anny!) połączona z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistów. Od 16.30 okazja do spowiedzi dla dzieci i gimnazjalistów.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych.

5. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy wszystkie Marianki. Po Mszy św. spotkanie z wszystkimi Mariankami. Przed Mszą św. Godzinki ku czci NMP. O 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów. Również w sobotę o 10.00 w Winowie Diecezjalny Dzień Skupienia dla Róż Różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę w kościele seminaryjnym w Opolu o 14.00 Pielgrzymka Srebrnych Jubilatów Małżeńskich. Kolekta za tydzień na WSD i Kurię w Opolu.

7. Chrzest św. przyjęła Kamila Waleska. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym. Zap. przedśl. II: Piotr Kesler z Czarnowąs i Agnieszka Worek ze Skoroszyc.

8. Zachęcamy do zapisywania się na obchody kalwaryjskie z ok. Podwyższenia Krzyża Świętego na Górze św. Anny, 13 września. To nasza tradycyjna parafialna pielgrzymka. Zachęcamy do wyjazdu zwłaszcza rodziców i babcie z dziećmi. Powrót późnym wieczorem. Opłata wynosi 25 zł. Zapisy w zakrystii na plebanii.

9. Dziękujemy za kolektę na potrzeby parafii, za liczny udział w kolejnym Czuwaniu Rodzin i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Dębowej. Bardzo dziękujemy mężczyznom – ojcom i młodzieńcom, którzy pieszo pielgrzymowali na Górę św. Anny. Dziękujemy za modlitwę, wytrwałość i za piękne świadectwo wiary oraz poświęcenia dla rodziny i parafii.

10. Wieczorny różaniec: Pon ? MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/, Wt ? św. Jacka /D. Cebulla/, Śr ? św. Elżbiety /O. Knietsch/, Czw –  św. Barbary /M. Panusch/, Pt ? MB Matki Kościoła /B. Frasek/.

11. W sobotę po rannej Mszy św. spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

image_print