Niedziela XV Zwykła

sw_bonawentura1. Dzisiaj przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. W Świerklach o 15.00 nabożeństwo fatimskie. W naszym kościele nie będzie nieszporów.

2. Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do piątku sprawowane będą  rano o 7.00.

3. We wtorek czcimy św. Bonawenturę, w środę NMP z Góry Karmel, a w piątek św. Szymona z Lipnicy.

4. W sobotę rano o 7.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji długoletniego Proboszcza w naszej Parafii ks. radcy Henryka Mainki w kolejną rocznicę śmierci.

5. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prace konserwatorskie w naszym kościele, a na Górze św. Anny obchody ku czci MB Szkaplerznej.

6. W przedsionkach kościoła obok Listu do Parafian wyłożone są kartki na zalecki odpustowe. W intencji zalecanych odmawiany będzie różaniec, zostanie odprawiona Msza św. oraz nabożeństwo za ++ na cmentarzu w poniedziałek po odpuście. Od piątku rozpoczniemy nowennę przed odpustem św. Anny.

7. W zakrystii można się nadal zapisywać na Opolską pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która wyruszy 18 sierpnia. Koszt znaczka i legitymacji 20zł. Zapraszamy serdecznie młodzież, małżonków, osoby dorosłe i tych, którzy planują pierwszy raz wybrać się na pielgrzymkę do Pani Jasnogórskiej.

8. Zapowiedź przedślubna I: Przemysław Wróbel z Czarnowąs i Katarzyna Boczkowska  z Czarnowąs.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Polnej.

image_print