Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00. W środę o 17.00 Msza św. szkolna. Od godz. 16.30 miesięczna spowiedź dla dzieci i gimnazjalistów.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Najbliższe odwiedziny chorych będą w środę 25 czerwca.

3. W piątek czcimy św. Norberta Biskupa, Patrona naszej Parafii. Msze św. będą o godz. 8.00 i 18.00 Suma Odpustowa. W tym dniu przypada też adoracja Najświętszego Sakramentu. Porządek Adoracji: 9.00 ? Czarnowąsy, 10.00 ? Wróblin, 11.00 ? Borki i Krzanowice, 12.00 ? Siostry Jadwiżanki i o 13.00 ? zakończenie adoracji. Zachęcamy do udziału w godzinach adoracyjnych, a także zapraszamy wszystkich Parafian na sumę odpustową o 18.00.

4. Na Mszę św. w sobotę o 7.00 zapraszamy wszystkie Marianki. Przed Mszą św. zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP. O 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów. Również w sobotę o godz. 10.00 w Katedrze w Opolu  święcenia kapłańskie.

5. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kolekta będzie na WSD i Kurię w Opolu. Na Górze św. Anny pielgrzymka Sołtysów i Sołtysek.

6. Zapowiedzi przedślubne II: Artur Słowik z Węgier i Żaneta Klotka z Wróblina, Sebastian Lach z Żelaznej i Michaela Bartyla z Czarnowąs.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na budowę kościoła na Chabrach w Opolu i za złożone przed kościołem ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej. Dziękujemy za udział w pielgrzymce do św. Rocha w Dobrzeniu i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Piaskowej.

8. Wieczorny Różaniec: Pon. ? M.B. Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/, Wt. ? M.B. Fatimskiej /A. Gondro/, Śr. ? M. B. Dobrej Rady /D. Jaszczyk/, Czw. –  M.B. Pośredniczki Łask /I. Kijowska/, Pt. ? bł. Marii Merkert /M. Baron/.

9. Do wieczności odszedł śp. Paweł Bryś, l. 77. RIP.

image_print