V Niedziela Wielkanocna

Św. Jan Nepomucen - figurka w Borkach1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o 15.00. W Borkach odpust ku czci św. Jana Nepomucena.

Nabożeństwa majowe  w tygodniu codziennie po Mszy św. wieczornej a w sobotę po Mszy św. porannej.

2. W środę o 17.00 Msza św. szkolna z nabożeństwem majowym. Po Mszy św. próba dla dzieci komunijnych. W piątek na wieczorną Mszę św. i nabożeństwo majowe zapraszamy szczególnie młodzież. Po nabożeństwie spotkanie młodzieży YouCat i próba chóru.

3. W sobotę o 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów a o 10.00. spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, krewnych i chrzestnych.

4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii jest Dzień Pierwszej Komunii Świętej. Uroczystość rozpocznie się o 9:15 przed kościołem. O 15.00 będą Nieszpory z udziałem dzieci pierwszokomunijnych i ich bliskich.

5. Zapowiedź przedślubna II: Sebastian Waldyra z Wróblina i Karolina Święch z Dąbrówki Łubniańskiej.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace konserwatorskie w naszym kościele i za posprzątanie kościoła. W piątek o 8.00 do sprzątania prosimy mamy dzieci pierwszokomunijnych.

7. Wyrazy wdzięczności składamy wszystkim za udział w naszym V Parafialnym Festynie Rodzinnym, przede wszystkim uczestnikom, ale także organizatorom. Dziękujemy Panu Bogu za sprzyjającą pogodę. Dziękujemy wykonawcom, również za przyniesione przedmioty na fanty, za hojne ilości dobrego ciasta, za smaczny bigos i kiełbaski oraz za wszelką okazaną pomoc. Zakładowi Gospodarki Komunalnej z Kup dziękujemy za namioty.

8. Wieczorny Różaniec: Pon. ? św. Elżbiety /O. Knietsch/, Wt. ? św. Moniki /K. Niestrój/, Śr. ?  św. Kamila /E. Zdzuj/, Czw. ? św. Joanny Berta Molla /U. Nowainska/, Pt. ? Narodzenia NMP /E. Świerc/ i Niepokalanego Poczęcia NMP /O. Hanusik/.

9. Do wieczności odeszli: śp. Karol Tkocz  – l. 79 i Urszula Gonska – l.84. RIP

image_print