Niedziela VII Zwykła

ja_jestem1. Dzisiaj jest VII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o 15.00, a o 17.15 zapraszamy na projekcję przejmującego filmu pt. Ja Jestem (o tajemnicy Eucharystii). Projekcja odbędzie się na plebanii.

2. Msze św. poranne w tym tygodniu sprawowane będą rano o 8.00, natomiast wieczorne Msze będą już odtąd o 18.00.

3. We wtorek pragniemy przeżyć kolejne Czuwanie Rodzin. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. O 20.00 różaniec, który zakończymy Apelem Jasnogórskim. Tym Czuwaniem pragniemy rozpocząć w naszej parafii przygotowanie do kanonizacji bł. Jana Pawła II. Będziemy także modlić się o dobre owoce zbliżających się Rekolekcji Parafialnych. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Na Mszę św. o 8.00 zapraszamy Marianki. Przed Mszą św. zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP. Po Mszy św. spotkanie Tercjarzy św. Franciszka. W piątek próba chóru.

5. W przyszłą niedzielę zaczynają się Dni Eucharystyczne przed Wielkim Postem. Plan Adoracji w niedzielę będzie następujący: 12.00 – Siostry Jadwiżanki, 13.00 – Krzanowice i Borki, 14.00 – Wróblin, 15.00 – Czarnowąsy, 16.00 – Msza św. Kolekta za tydzień przeznaczona będzie na WSD i Kurię w Opolu.

6. Sakrament chrztu św. przyjęli Dominik Pusz i Wojciech Skrzydeł. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tych dzieci.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąs z ul. Jagiełły.

8. Wieczorny Różaniec: Pon. św. Anny /T. Matyszok/, Wt. św. Kamila /E. Zdzuj/, Śr. MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/, Czw. św. Judy /E. Liguda/, Pt. św. M. Kolbe /J. Waldyra/.

9. Zwolniło się kilka miejsc na pielgrzymkę do Toskanii (z powodów rodzinnych). Chętnych zapraszamy do zapisywania się i do zajęcia wolnych miejsc.

10. W zakrystii można nabyć dwie książki ks. Stanisława Orzechowskiego o tematyce rodzinnej: O zwyciężaniu kryzysów małżeńskich (z pięknymi modlitwami dla małżonków) oraz O wychowaniu religijnym dzieci.  Każda w cenie 21 zł.

image_print