Niedziela VI Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. W tym tygodniu Msze św. sprawowane będą tylko rano 8.00, z wyjątkiem soboty (także o 18.00).

3. Od poniedziałku rozpoczynają się ferie dla dzieci i młodzieży. Życzymy im dobrego wypoczynku. Pamiętajmy też o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.

4. W sobotę przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła.

5. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace konserwatorskie w naszym kościele, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Gawędy i z ul. Osadniczej. Serdecznie dziękujemy osobom chorym, które przybyły na Mszę św. w sobotę, a potem do szkoły. Dziękujemy za ofiarę modlitwy i cierpienia podejmowaną dla dobra naszej Parafii i całego Kościoła. Słowa wdzięczności dla wszystkich, którzy starali się umilić czas naszym Czcigodnym Gościom, także Paniom z Zespołu Caritas oraz Pani Dyrektor naszej szkoły z wielką życzliwość i przychylność.

6. Do wieczności odeszła śp. Irena Targosińska ? l. 65. RIP.

image_print