Niedziela V Zwykła

dzien_chorego1. Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

W tym tygodniu czcimy: w poniedziałek św. Scholastykę, we wtorek ? NMP z Lourdes, a w piątek Patronów Europy ? św. Cyryla i Metodego. W poniedziałek i czwartek o 18.00 spotkanie przed bierzmowaniem III klas gimnazjalnych.

2. W środę Msza św. szkolna o 17.00. O 18.00 spotkanie przed bierzmowaniem II klas gimnazjalnych.

3. W piątek Msza św. dla młodzieży o 18.00. Po Mszy św. spotkanie YouCat i próba chóru.

4. W sobotę nie będzie Mszy św. o 7.00, natomiast o 10.00 zapraszamy wszystkich chorych i osoby w podeszłym wieku na Mszę św. z okazji Dnia Chorego. Bezpośrednio po Mszy św. pragniemy wszystkie te osoby ugościć w naszej szkole. W imieniu Zespołu Caritas, ks. Proboszcza a także Pani Dyrektor, zapraszamy, najpierw na krótkie przedstawienie w wykonaniu dzieci, a potem na poczęstunek. Będzie to również dobra okazja, by po latach obejrzeć swoją szkołę. Parafian prosimy o pomoc chorym w przybyciu do kościoła a potem do szkoły. Z całego serca zapraszamy: najpierw do kościoła na 10.00, a potem do szkoły.

5. Również w sobotę o 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów.

6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na prace konserwacyjne w naszym kościele. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Czarnowąs z ul. Jagiełły.

7. Wieczorny Różaniec: Pon.? Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/, Wt.- Matki Bożej Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/, Śr.- MB Częstochowskiej /M. Lisowska/ Czw.- św. Faustyny /M. Przywara/ Pt. ? MB Pocieszenia / G. Kinder/.

8. Do wieczności odszedł śp. Helmut Baron , l. 70. RIP.

9. W zakrystii można nabyć ciekawą książkę o. dominikanina Joachima Badeniego pt. Śmierć? Każdemu polecam. Cena 20 zł.

image_print