Liturgia Święta w Parafii od 23.12.2013 do 29.12.2013 r.

Poniedziałek 23.12

8.00 Za + matkę Klarę Krecik w r. śm., męża Piotra Grzesik, ++ z pokrew. obu stron oraz w int. rodziny.

17.00 I. W int. Rodzin naszej parafii. II. Za + żonę i matkę Marthę Cebulla.

Wtorek 24.12 – Wigilia

8.00 Za + męża Henryka Woźnica, rodziców Jadwigę i Pawła Fautsch, Zofię i Pawła Olszok, ojca Franciszka Woźnica i za dusze w czyśćcu cierpiące.

16.00 /Pasterka dla dzieci/ Za + męża Jana Lesiewicz w r. śm., matkę Marię Nyzik, teściów Marię i Władysława Lesiewicz, o błogosław. Boże w rodzinie.

22.00 /św. Anna ? Pasterka/ W int. Parafian oraz ofiarodawców i budowniczych kościoła św. Anny oraz w intencji Gości.

24.00 /Pasterka/ W int. Rodzin naszej parafii oraz w intencji Gości.

Środa 25.12 – Narodzenie Pańskie

8.15 /niem./ Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. w rodzinach braci Franciszka i Maksymiliana Cyris.

9.00 /św. Anna/ Za + matkę Marię Kondziela w r. śm., ojca Józefa, brata Rudolfa, szwagra Norberta i za dusze w czyśćcu cierpiące.

9.30 Za ++ rodziców Henryka i Marię Soisz, teściową Klarę, dziadków, ++ z pokrew. Soisz i Piaskowski i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 Za + męża i ojca Stefana Krukowskiego w 3 r. śm.

15.00 Nieszpory kolędowe.

16.00 Za + teściową Marię Stotko w r. śm., męża Pawła, ++ z pokrew. Torka i Stotko i za dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 26.12 – Św. Szczepana. II Dzień świąt Narodzenia Pańskiego

7.00 Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie z ok. rocznicy małżeństwa.

8.15 /niem./ Za ++ Zofię i Ryszarda Krawczyk w r. śm. i żonę Brygidę Stellmach.

9.00 /św. Anna/ Za ++ rodz. Helenę i Józefa Długosz, dziadków, ++ z pokrew. obu stron, Marię Strzyżyńską, o Boże błogosław. w rodz. Długosz i Wypich.

9.30 Za + matkę Marię Niestrój w r. śm., ojca Jerzego, ++ z pokrew. Niestrój i Kesler i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 Za + męża, ojca i dziadka Józefa Zdzuj w rocznicę śmierci, rodziców Annę i Pawła Rej, Agnieszkę i Michała Zdzuj, szwagrów Wilhelma i Stefana, bratanka Floriana oraz w int. rodziny.

16.00 Za ++ teściów Zofię i Erwina Zappe, szwagra Wernera, ciocię Marię Kornek, ich rodziców i rodzeństwo, ++ z pokrew. obu stron, za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o zdrowie i Boże błogosław. w rodzinie.

Piątek 27.12 – Św. Jana Apostoła

8.00 I. Za + żonę, matkę i babcię Irenę Łabuz w 2 rocznicę śmierci. II. Za żyjących i ++ z Bractwa Różańcowego.

Sobota 28.12 – Świętych Młodzianków

9.00 Ku czci św. Młodzianków w intencji dzieci i ich rodziców.

18.00 /niedz./ Za + matkę Hildegardę Pogrzeba w 3 r. śm., ojca Pawła, ++ z pokrew. obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

29.12 – Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

7.00 Za + matkę Marię Palt, ojca Wincentego, teściów, ++ z pokrew. Palt, Slotta, Przybyła i Skrzypczyk, za dusze czyśćcowe, o zdrowie i Boże błogosław. w rodzinie.

8.15 /niem./ Za ++ rodziców Helenę i Józefa Długosz, teściów Antoninę i Ewalda Wypich, z podz. za łaski, z prośbą o zdrowie w rodzinie.

9.00 /św. Anna/ Do Miłosierdzia Bożego za + matkę Marię Stotko w 4 r. śm., ojca Józefa, ++ z rodziny Bieńkowski, szwagra Józefa Kasprzyk oraz o zdrowie i Boże błogosław. w rodzinie.

9.30 Do Bożej Op. i Świętej Rodziny z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. dla żony i matki Urszuli Nowainski z ok. 50 r. ur. i o opiekę Bożą w rodzinie.

11.00 Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. dla Moniki i Marka Skorupskich z ok. 35 r. małżeństwa i o opiekę Bożą w rodzinie.

15.00 Nieszpory.

16.00 Do Aniołów Stróżów w int. rocznych dzieci: Jakuba Raudzis, Dominika Grzegorzyca i Mateusza Malorny oraz w int. rodziców i chrzestnych.

image_print