Niedziela XXIX Zwykła – Światowy Dzień Misyjny

misja_w_afryce1. Dzisiaj przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą. Światowy Dzień Misyjny. Zapraszamy na Różaniec w int. misji i misjonarzy o 15:00. Po Różańcu spotkanie Tercjarzy św. Franciszka. Jeszcze raz dziękujemy naszym misjonarzom o. Markowi oraz przybyłemu z Konga panu Janowi Sanza Mulangu za piękne świadectwo wiary. Dziękujemy również za bardzo liczne i serdeczne spotkanie w Borkach. Dziękujemy parafianom, którzy zdecydowali się na duchową adopcję dziecka. Bóg zapłać za Wasze wielkie serca.

2. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na Różaniec przed Mszą św. o 17.30 ( z wyjątkiem środy i piątku ? po Mszy św.). W poniedziałek wspominamy bł. Jakuba Strzemię. O 18:45 spotkanie przed bierzmowaniem I klas gimnazjalnych. We wtorek przypada wspomnienie bł. Jana Pawła II. W środę Msza św. szkolna z Różańcem o 17.00.

3. W piątek o 18.00 Msza z Różańcem dla Młodych. Po Mszy spotkanie YouCat i próba chóru.

4. W sobotę o 9.00 spotkanie LSO a o 9.30 spotkanie Marianek i kandydatek.

5. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na prace renowacyjne w naszym kościele.

6. Chrzest św. przyjął: Karol Ziomek. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

7. Zap. przedślubna: II: Krzysztof Lesiewicz z Czarnowąs i Monika Groeger z Łan.

8. Przy wyjściu do kościoła obok Listu do Parafian wyłożone są druczki wspominkowe za zmarłych.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Armii Ludowej. Dziękujemy osobom, które w czwartek przyszły sprzątać po wymianie ostatnich dwóch okien w oratorium. Bóg zapłać.

10. W zakrystii są już Kalendarze Dekanalne, za 4 zł. Zachęcamy także do zaopatrzenia się w święcę różańcową przygotowaną z myślą o kanonizacji bł. Jana Pawła II.

11. 8 listopada br. od 11 do 16 na parking przykościelny można przynosić elektrośmieci. W ten sposób wesprzeć Kościół w Potrzebie (Kirche in Not) wspierający Misje. Reszta informacji na ulotkach i w gablotce.

12. Młodzież szkolna zwróci się do nas z prośbą o informacje dotyczące kapliczek i krzyży przydrożnych. Bądźmy dla nich życzliwi i dzielmy się z nimi wiedzą na ten temat. W ten sposób uzyskamy cenne informacje dotyczące historii naszej parafii.

image_print