Niedziela XXIV Zwykła

Protesty

1. Dzisiaj przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. W Świerklach o 15.00 nabożeństwo fatimskie. W naszym kościele nie będzie nieszporów. Natomiast Parafianie z Wróblina zapraszają nas na poświęcenie odnowionej kapliczki. Nabożeństwo rozpocznie się o 15.00 k. posesji Państwa Moczko (ul. Sołtysów).

2. We wtorek o 18.00 zapraszamy wszystkich do kościoła św. Anny na kolejne Czuwanie Rodzin w Roku Wiary. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. O 20.00 Różaniec, zakończony Apelem Jasnogórskim i procesją ze świecami. Tym razem Czuwanie ofiarujemy w intencji pokoju w Syrii i Egipcie, zwłaszcza za prześladowanych tam chrześcijan. Wpadnijmy do św. Anny choć na chwilę modlitwy.

3. W środę Msza św. szkolna o 17.00. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy troszczą się o obecność dzieci na tej Mszy. Po Mszy spotkanie kandydatek do Marianek oraz adeptów do bierzmowania I klas gimnazjalnych.

4. W czwartek po Mszy wieczornej o 18.45 spotkanie adeptów do bierzmowania II klas gimnazjalnych. W piątek Msza dla Młodych oraz Spotkanie Młodych YouCat.

5. W tym tygodniu są Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

6. W przyszłą niedzielę o 11.00 na Górze św. Anny odbędą się Diecezjalne Dożynki. Kolekta będzie przeznaczona na budowę kościołów i jako jałmużna postna.

7. W zakrystii przyjmujemy już intencje mszalne na przyszły rok. Pamiętajmy o naszych zmarłych, którzy potrzebują naszej modlitwy. Nie zapominajmy też o rocznicach, jubileuszach małżeńskich, rodzinnych. Nie zwlekajmy, bo nasza księga intencji szybko się zapełnia. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnicze w cenie 24 zł.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele i za posprzątanie kościoła. W tym miesiącu prace przy ołtarzu bocznym zostaną już zakończone. Jutro jedziemy po nowy ołtarz główny do naszego kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Sołtysów.

9. Bardzo dziękujemy uczestnikom parafialnej pielgrzymki na Górę św. Anny na obchody kalwaryjskie, zwłaszcza za modlitwę w int. naszej parafii. Najbardziej cieszymy się z licznej obecności dzieci i młodych.

10. Wieczorny Różaniec: Pon: św. Faustyny (M. Przywara), Wt: bł. Czesława (P. Cebulla), Śr: św. Józefa (M. Gallus), Czw: św. Barbary (M. Panusch), Pt: MB Matki Kościoła (B. Frasek).

11. W czwartek o 14.30 pogrzeb + śp. Marka Sobeckiego, l. 53. RiP.

image_print