Niedziela XIII Zwykła

Dzieci na pielgrzymce na Górze św. Anny1. Dzisiaj przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej przed każdą Mszą św. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. o 7.00 zapraszamy wszystkie Marianki. Przed Mszą zaśpiewamy Godzinki ku czci NMP.

3. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na potrzeby WSD i Kurii w Opolu, a na Górze św. Pielgrzymka Dzieci.

4. Zapowiedzi przedślubne: Dariusz Orlikowski z Nowych Kanic i Małgorzata Kubis z Wróblina, Mateusz Kulik z Wróblina i Julia Czok z Czarnowąs, Artur Michala z Czarnowąs i Elżbieta Wocko z Dobrzenia Wielkiego, Grzegorz Kondziela z Czarnowąs i Monika Oganiaczyk z Dąbrówki Łubniańskiej, Maciej Król z Opola i Marta Machnikowska z Opola, Marcin Wieczorek z Brzegu i Justyna Dras z Wróblina, Robert Młynek z Dobrzenia Wlk. i Iwona Góra z Borek, Wojciech Łyko ze Sławic i Irena Frontzek z Czarnowąs.

5. Młodzieży, dzieciom i wszystkim wyjeżdżającym na urlop życzymy udanych wakacji. Niech piękno tego czasu powiększy troska o codzienną modlitwę, udział w niedzielnej Mszy świętej. Odwiedzajmy sanktuaria, nie omijajmy kościołów, by tam, choć przez chwilę uwielbić Pana Jezusa. Niech Bóg oddali od nas wszelkie zagrożenia.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, za kolektę z Uroczystości Św. Apostołów Piotra i Pawła na cele Stolicy Apostolskiej. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 prosimy do sprzątania parafian z Czarnowąs z ul. Wolności.

7. Wieczorny Różaniec: Pon: św. O. Pio (K. Rippel), Wt: Bł. Czesława (P. Cebulla), Śr: Św. Jadwigi (E. Fila), Czw: Św. Barbary (M. Panusch), Pt: Św. Józefa (M. Gallus).

8. Do wieczności odeszła śp. Klara Jendryca, l. 93. RiP.

image_print