Niedziela XII Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą, a także Dzień Ojca. Zapraszamy na nieszpory o 15.00. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Jana Chrzciciela. We wtorek o 18.00 do kościoła św. Anny zapraszamy młodzież na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego. We wtorek o 19.15 Pro Ecclesia nt. Wakacje wg Ewangelii.
2. W środę o 17.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego w int. dzieci i gimnazjalistów. Od 16.00 okazja do spowiedzi św. Także w środę po Mszach błogosławieństwo świec ku czci św. męczenników Jana i Pawła, które mają nas chronić od burz i gwałtownych nawałnic.
3. W czwartek od 8.00 odwiedziny chorych. Prosimy powiadomić chorych.
4. W piątek przypada 41. rocznica ustanowienia Diecezji Opolskiej.
5. W sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o 8.00, 9.30 i o 18.00. W tym dniu kolekta będzie przeznaczona na cele Stolicy Apostolskiej.
6. W przyszłą niedzielę odpust w Łubnianach oraz Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców na Górę św. Anny.
7. Sakrament chrztu św. przyjęli: Tomasz Kwiatkowski i Alina Zdzuj. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tych dzieci.
8. Zap. przedślubne II: Andrzej Waindok z Czarnowąs i Anna Nowak z Opola, Andrzej Świerc z Czarnowąs i Agnieszka Pawlyta z Krapkowic, Rafał Hadryś z Luboszyc i Ewa Koziol z Czarnowąs, Piotr Kubiak z Radomierowic i Kornelia Glid z Borek.
9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za kościoła. W piątek (wyjątkowo!) o 8.00 prosimy do sprzątania parafian z Krzanowic z ul. Armii Ludowej.
10. Ks. Proboszcz dziękuje za modlitwę i za życzenia nadesłane z ok. urodzin.
11. Wieczorny różaniec: Pon: MB Posredniczki Łask (I. Kijowska), Wt: św. Moniki (K. Niestrój), Śr: Zwiastowania NMP (M. Niekrawiec), Czw: św. Rocha (E. Matyszok), Pt: sw. Judy (E. Liguda).
12. Do wieczności odszedł śp. Antoni Twardochleb, l. 103. RiP.

image_print