V Niedziela Wielkiego Postu

Wielki Post1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00.

2. W poniedziałek o 18.00 spotkanie adeptów do bierzmowania II klas gimnazjalnych a we wtorek o 19.00 i w czwartek o 18.00 – klas III.

3. We wtorek przypada Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. o 8.00 i o 18.00. Będzie to także nasz parafialny Dzień Wdzięczności za wybór Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. W tej też intencji chcemy Bogu ofiarować kolejne Czuwanie Rodzin w Roku Wiary. Rozpoczniemy Mszą św. koncelebrowaną, z podziękowaniem za wybór Papieża Franciszka oraz w intencji mężczyzn, mężów i ojców naszej parafii. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do 20.00, kiedy to odmówimy Różaniec w int. Ojca Świętego i naszych rodzin oraz w polecanych osobistych intencjach. O 20.45 Apel Jasnogórski. Gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy i uwielbienia Boga. Prosimy szafarzy i do sztandarów: Bractwo św. Anny, Marianki, a zwłaszcza Tercjarzy św. Franciszka. Wyśpiewamy Bogu Te Deum.

4. W środę Msza św. szkolna i Droga Krzyżowa dla dzieci.

5. W piątek Droga Krzyżowa po rannej i wieczornej Mszy św. Wieczorem Spotkanie YouCat i próba chóru.

6. W sobotę o 9.00 spotkanie LSO, a o 10.30 wszystkich Marianek. O 15.00 w katedrze spotkanie młodzieży z Biskupem Pawłem.

7. Za tydzień Niedziela Palmowa. Podczas każdej Mszy św. poświęcimy palmy. Uroczysta procesja z palmami na sumie o 9.30 ? od Krzyża Misyjnego. Kolekta będzie na cele diecezjalne.

8. W zakrystii możemy nabywać świece na stół wielkanocny w cenie 5 zł.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele, za złożone przed kościołem ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i za posprzątanie kościoła. Dziękujemy za udział w piątkowej Drodze Krzyżowej. W sobotę do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Górnej i z ul Miłej.

10. Modlitwa różańcowa: Pon. – św. Antoniego (H. Firlus), Wt. – Bł. Czesława (D. Cebulla), Śr. – MB Dobrej Rady (D. Jaszczyk), Czw. – św. Moniki (K. Niestrój), Pt. – MB Pocieszenia (G. Kinder).

image_print