III Niedziela Wielkiego Postu

Wielki Post1. Dzisiaj jest III Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. W poniedziałek próba scholi o 17.30. We wtorek i czwartek o 18.00 spotkanie adeptów do bierzmowania III klas gimnazjalnych. W środę Msza szkolna z Drogą Krzyżową dla dzieci.

3. We wtorek o 18.00 katecheza dla dorosłych Pro Ecclesia, nt. Modlitwa Pańska i nasza [Łk 11, 1-4].

4. W tym tygodniu jest I czwartek miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o 17.00 o dobry wybór następcy św. Piotra. Do wyboru nowego papieża, podczas każdej Mszy św. będziemy śpiewać Hymn do Ducha Świętego. Tę intencję zawierzamy również Bogu w naszych codziennych modlitwach.

5. W piątek Droga Krzyżowa z zaleckami po rannej i wieczornej Mszy św. Wieczorem w piątek Spotkanie Młodych YouCat i próba chóru.

6. W przyszłą niedzielę i za dwa tygodnie będziemy mogli złożyć przed kościołem ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

7. Jest jeszcze klika wolnych miejsc na pielgrzymkę do Portugalii (Fatima) i Hiszpanii (Santiago di Compostella) w dniach 3-10 czerwca.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu, za złożone przed kościołem ofiary na upominki świąteczne, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Nowej.

9. Wieczorna modlitwa różańcowa: Pon. M.B Nieustającej Pomocy (M. Czirnia), Wt. św. Faustyny (M. Przywara), Śr. św. Jacka (D. Cebulla), Czw. Wniebowzięcia NMP (G. Fack), Pt. św. Kamila (E. Zdzuj).

10. W sobotę o 9.00 spotkanie LSO a o 10.30 spotkanie Marianek.

image_print