Niedziela IV Zwykła

Św. Agata, mal. Bergognone (1510)1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o 15.00.

2. W tym tygodniu Msze św. będą tylko rano o 8.00.

3. We wtorek czcimy św. Agatę. Po Mszy błogosławieństwo chleba i wody.

4. W przyszłą niedzielę zaczynają się Dni Eucharystyczne przed Wielkim Postem. Plan adoracji w niedzielę jest następujący: 12.00 Wróblin, 13.00 Krzanowice i Borki, 14.00 Czarnowąsy, 15.00 Siostry Jadwiżanki, 15.30 Osoby chore i w podeszłym wieku. Kolekta za tydzień będzie przeznaczona na pokrycie kosztów renowacji kościoła parafialnego. Szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30.

5. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich chorych i osoby w podeszłym wieku na Mszę św. o 16.00 z okazji Dnia Chorego. Po Mszy św. Panie z Caritas zapraszają na poczęstunek do salki Betania. Parafian prosimy o zainteresowanie się chorymi i o pomoc w dotarciu do kościoła.

6. Sakrament chrztu św. przyjął Jakub Raudzis. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

7. Przygotowujących się do sakramentu małżeństwa informujemy, że nauki przedmałżeńskie w naszym dekanacie rozpoczynają się 23 lutego (sobota) o 19.00 w kościele św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu, za kolektę na klasztory klauzurowe i za składane ofiary kolędowe. Bóg zapłać. W sobotę o 9.00 do sprzątania kościoła prosimy mieszkańców z Borek z ul. Św. Jana.

9. Do wieczności odeszli: Gerard Mrocheń, l. 76, Józef Galiński, l. 81 i Stefania Sznotala, l. 48. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

image_print