Niedziela III Zwykła

Rodzina na feriach1. Dzisiaj III Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o 15.00. Również o 15.00 w Kup nabożeństwo dla młodzieży ku czci bł. Karoliny Kózkówny ? patronki czystości w życiu dzieci, młodzieży i małżeństw.

2. Od poniedziałku rozpoczynają się zimowe ferie dla dzieci i młodzieży. Życzymy im dobrego wypoczynku. Pamiętajmy także o naszej duszy, o modlitwie i Mszy św. niedzielnej. W tym tygodniu Msze św. będą o 8.00 i o 17.00 (sob. o 18.00).

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek na Mszę św. zapraszamy młodzież i kandydatów do bierzmowania. Najbliższe odwiedziny chorych będą 1 marca.

4. W sobotę obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane też Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą o 8.00 i o 9.30 oraz o 18.00. Podczas rannych Mszy pobłogosławimy gromnice, których światło ma nas strzec od nieszczęść. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Na Mszę o 9.30 zapraszamy wszystkie Marianki. Kolekta będzie na cele zakonów klauzurowych.

5. W niedzielę po wszystkich Mszach udzielać będziemy błogosławieństwa gardła ku czci św. Błażeja. Kolekta za tydzień będzie na cele Seminarium i Kurii w Opolu.

6. Chrzest św. przyjęła Dominika Marynowicz. Niech Bóg błogosławi.

7. Zap. przedślubna II: Krystian Trzebuniak z Czarnowąs i Marta Boratyńska z Kędzierzyna Koźla.

8. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę do Fatimy od 3 do 9 czerwca.

9. W poniedziałek zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Dziękujemy za wspólną modlitwę i za budujące rozmowy. Dziękujemy za złożone ofiary do puszek dla ministrantów na cele misyjne. Niech błogosławieństwo kolędowe wyda dobre owoce w życiu naszych rodzin.

10. Informujemy, że od dzisiaj Redakcja podnosi cenę Gościa Niedzielnego do ceny 4.50.

11. Dziękujemy za udział w środowej adoracji i Czuwaniu Rodzin. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na cele naszej parafii, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła.

12. Do wieczności odszedł ks. Prymas Kardynał Józef Glemp, a także nasz parafianin Franciszek Karwat. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie?

13. Wieczorny Różaniec: Pon. ? M.B. Dobrej Rady (D. Jaszczyk), Wt. ? bł. Czesława (P. Cebulla), Śr. M.B Pocieszenia (G. Kinder), Czw. ? św. Józefa (M. Gallus), Pt. ? M.B. Kościoła (B. Frasek).

image_print