Niedziela II Zwykła

Dzień Babci i Dziadka1. Dzisiaj II Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory w int. jedności wszystkich chrześcijan o 15.00. Od 14 kolęda na życzenie.

2. W poniedziałek przypada Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o żyjących i zmarłych naszych Babciach i Dziadkach.

3. W poniedziałek od 15.00 kolęda na Wąskiej i ul. Jagiełły (nry nieparzyste). Od wtorku będą również sprawowane Msze św. wieczorne o 17.00.

4. W środę w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu wynagradzająca za zbezczeszczenie naszej świątyni podczas działań wojennych. Będziemy się modlić w tym dniu za poległych, pomordowanych i zaginionych parafian. Będzie to także trzecie Czuwanie Rodzin w Roku Wiary. Rano o 8.00 będzie odprawiona Msza św. a po niej wspólna adoracja do godz. 10.00, dla tych osób, które nie będą mogły przyjść na adorację wieczorem. O 17.00 będzie Msza św. szkolna w int. Rodzin, a po niej adoracja z dziećmi. Od 18.00 adoracja dla mieszkańców Borek i Wróblina, od 19.00 Krzanowice i Czarnowąsy. Od 20.00 Różaniec wynagradzający i błagalny o żywą cześć dla Najświętszego Sakramentu, byśmy nigdy nie lekceważyli Eucharystii, zwłaszcza niedzielnej. 20.45 Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej.

5. W czwartek na Mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich Rodziców. Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami.

6. W piątek przypada Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Od 8.00 odwiedziny chorych. Na wieczorną Mszę św. prosimy młodzież. Po Mszy Spotkanie Młodych YouCat.

7. W sobotę po porannej Mszy św. spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

8. Zapowiedź przedślubna I: Krystian Trzebuniak z Czarnowąs i Marta Boratyńska  z Kędzierzyna – Koźla.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów renowacji w naszym kościele i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców z Czarnowąs z ul. Wolności.

10. Wieczorny Różaniec: Wt. ? MB Wspomożenia Wiernych (E. Wróbel), Czw. – MB Pośredniczki Łask (I. Kijowska), Pt. ? Narodzenia NMP (G. Zowada).

11. Do wieczności odszedł Paweł Nowainski l. 80. Wieczny odpoczynek?

12. W sobotę o 9.00 spotkanie LSO, a o 10.00 spotkanie wszystkich Marianek.

image_print