Liturgia Święta w Parafii od 14.01.2013 do 20.01.2013 r.

HostiaPoniedziałek 14.01

7.00 I. Za + matkę Rozalię Moczko w r. śm., poległego ojca Pawła, męża Eryka, brata Henryka, bratową, teściów, dziadków, za dusze czyśćcowe oraz o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie. II. Za + Franciszka Gregorczyk /mc po śmierci/

Wtorek 15.01

7.00 I. Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. dla Aleksandra z ok. urodzin i o opiekę Bożą w rodzinie. II. Za + ojca Wiktora Moczko w r. śm., matkę Gertrudę, brata Joachima, teściów Janta i ++ z pokrew. obu stron.

Środa 16.01

7.00 I. Za + w Niemczech brata Józefa Marsollek w 1 r. śm., rodziców i rodzeństwo z obu stron. II. Za + matkę Otylię Sowada w 5 r. śm., ojca Teodora, teścia Brunona, dziadków, ++ z pokrew. obu stron i za dusze czyśćcowe.

Czwartek 17.01 – św. Antoniego

7.00 I. Za ++ rodziców Elżbietę i Lucjana Piechota, Annę i Konrada Skrzydło, braci Gerharda i Huberta, ++ z rodzin: Piechota, Gebauer i Skrzydło oraz o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie. II. Za + matkę Stefanię Drozdowską w 14 r. śm., ojca Jana, rodziców Marię i Wacława Nowosad, dziadków i ++ krewnych z obu stron.

Piątek 18.01

7.00 I. Za ++ rodziców Antoniego i Jadwigę Głowacki, Jolantę Kobienia, teściów Antoniego i Małgorzatę Kobienia i ++ z pokrew. obu stron. II.  Za + męża Ryszarda Twardowskiego w 4 r. śm., rodziców Jana i Helenę, syna Ryszarda w 15 r. śm., brata Zygmunta, szwagra Tadeusza Dekutowskiego, ++ z pokrew. obu stron oraz w int. rodziny.

Sobota 19.01 – św. Józefa Sebastiana Pelczara

7.00  Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. dla żony Agnieszki Teda z ok. urodzin i o opiekę Bożą dla całej rodziny.

18.00/niedz./ Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. dla Rudolfa Woś z ok. 70 r. urodzin oraz w int. całej rodziny.

II Niedziela Zwykła 20.01

7.00 Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. dla męża i ojca Krzysztofa Rusek w dniu 50 r. urodzin i o opiekę Bożą dla całej rodziny.

8.15 /niem/ Do miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Jana Czajor, rodziców, teściów oraz o zdrowie i opiekę Bożą dla całej rodziny.

9.00 /św. Anna/ Do Bożej Op.,  Matki Najśw. I św. Anny z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. dla Urszuli i Józefa Raudzis z ok. 40 r. małżeństwa oraz w int. całej rodziny.

9.30 Za ++ rodziców Ernę i Józefa Slota, Annę i Teofila Świtała, 4 szwagrów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00 Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. dla żony i matki Ireny Świerc z ok. 50 r. urodzin i o opiekę Bożą dla całej rodziny.

15.00 Nieszpory.

16.00 Za matkę Gertrudę Resel w 3 r. śm., ojca, brata Norberta, dziadków i ++ pokrew. Resel i Woźnica.

image_print