Pielgrzymka do Portugalii

Termin: 03.06-09.06.2013 r. Cena: 2.780 zł.

Program pielgrzymki:

1 dzień:

Wylot z Polski. Przylot na lotnisko w Lizbonie. Następnie zwiedzanie stolicy Portugalii – Lizbony: Torre del Belem, Klasztor Hieronimitów, Katedra, Kościół Św. Antoniego, Kościół Św. Łucji, Zamek Św . Jerzego. Przejazd do Fatimy. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień:

Śniadanie. Po śniadaniu przejazd do Aljustrel- miasteczka skąd pochodzili: Św. Łucja, Św. Franciszek i Św. Hiacynta. Powrót do Fatimy – miejsce objawień Matki Boskiej – Esplanda z Bazylikami, zwiedzanie Sanktuarium i Bazyliki Matki Bożej Fatimskiej. Droga Krzyżowa. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień:

W godzinach porannych (ok.3.00 ) wyjazd do Santiago De Campostela w Hiszpanii. Nawiedzenie Katedry Św. Jakuba z grobem Świętego, zwiedzanie Starego Miasta- prawie w całości wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Nazare – miejscowości wypoczynkowej nad Oceanem Atlantyckim. Plażowanie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Tomar i zwiedzanie zespołu klasztornego Convento de Cristo, szczytowego osiągnięcia architektury czasów wojskowej, religijnej i kolonialnej potęgi Portugalii, spacer uliczkami Starego Miasta. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień:

Śniadanie. Przejazd do Alcobaca- opactwo cystersów z największym w Portugalii kościołem Mosteiro de Santa Maria de Alcobaca, Batalha – opactwo i klasztor Matki Boskiej Zwycięskiej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień:

Śniadanie. Po śniadaniu transfer na lizbońskie lotnisko. Przelot do Polski.

Świadczenia:

  • Zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelu *** – pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
  • Poruszanie się portugalskim autokarem w trakcie pobytu w Portugalii
  • Wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji z napojami
  • Pilot – przewodnik
  • Ubezpieczenie: NNW (15.000 zł), KL (10.000 Euro), bagażu (1.000 zł)

Uwaga: Cena wycieczki nie obejmuje kosztów wstępu do zwiedzanych obiektów. Program na życzenie może ulec zmianie. Istnieje możliwość zorganizowania transferu Czarnowąsy – lotnisko – Warszawa – Czarnowąsy w cenie 150 zł/os.

Pliki do pobrania:

image_print