II Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj jest już II Niedziela Adwentu. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.

2. Roraty codziennie: dla dzieci o 17.00 (w sobotę o 8.00), dla dorosłych w poniedziałek, środę i w piątek o 7.00.

3. W tym tygodniu po Roratach odbędą się spotkania: w poniedziałek próba scholi, we wtorek katecheza dla dorosłych Pro Ecclesia nt. Człowiek – od kiedy do kiedy?, w środę spotkanie szafarzy Komunii św., w czwartek spotkanie adeptów do bierzmowania II klas gimnazjalnych, w piątek Spotkanie Młodych YouCat oraz próba chóru.

4. Sakrament chrztu św. przyjął Henryk Targowski.

5. Zap. przedślubna II: Daniel Kraus z Trzebnicy i Sylwia Waindok z Czarnowąs.

6. Do wieczności odszedł Ryszard Kornek, l. 75. Wieczny odpoczynek.

7. W zakrystii są świece Caritas (5 i 12 zł), a przy wyjściu z kościoła u ministrantów opłatki.

8. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na prace renowacyjne prowadzone w naszych kościele.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za złożone przed kościołem ofiary dla Kościoła na Wschodzie. P. Romkowi dziękujemy za piękne, żywe wieńce adwentowe, mieszkańcom z Borek z ul. Polnej dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 prosimy do sprzątania mieszkańców z Wróblina z ul. Gminnej oraz z Czarnowąskiej.

10. Modlitwa różańcowa wieczorna: Pon ? Ducha Świętego (E. Piontek), Wt ? św. Rocha (E. Matyszok), Śr ? św. Moniki (K. Niestrój), Czw – MB Nieustającej Pomocy (M. Czirnia), Pt ? Płomienia Niepok. Serca NMP (R. Baron).

11. W dniach od 3 – 9 czerwca 2013 r. planujemy pielgrzymkę do Fatimy (samolotem). W programie przede wszystkim Fatima, ale także Santiago de Compostella, Lizbona, i inne ciekawe miasta, w tym pobyt nad morzem. Cena 2780 zł. Zachęcamy do zapisywania się. Szczegółowe plakaty w gablotce i w zakrystii.

image_print