Niedziela XXVI Zwykła

1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.

2. Od poniedziałku serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe o 17.30. Ponawiamy naszą zachętę, by wybrać sobie przynajmniej jeden dzień w tygodniu wg wyznaczonych grup i stanów (patrz: ostatnia strona Listu). Może w tym roku uda nam się stworzyć modlitewną rodzinę różańcową przez cały tydzień, gdy codziennie przyjdzie na Różaniec przynajmniej jeden członek rodziny. Gorąco zachęcamy do odmawiania tej jakże skutecznej modlitwy.

3. We wtorek o 18.45 katecheza dla dorosłych Pro Ecclesia nt. Medjugorie.

4. W środę Msza św. szkolna o 17.00. Od 16.00 miesięczna spowiedź dla dzieci i gimnazjalistów. Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. Dzieci otrzymają poświęcone różańce.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych.

6. W piątek na Różaniec i na Mszę o 17.30 zapraszamy młodzież, a także gimnazjalistów z klas I, II i III, którzy pragną przygotować się do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Od 17.00 okazja do spowiedzi św. O 18.30 próba chóru.

7. W sobotę u św. Jadwigi w Trzebnicy Pielgrzymka Caritas Diecezji Opolskiej, a w niedzielę na Górze św. Anny Pielgrzymka Hodowców Gołębi.

8. Za tydzień w niedzielę będziemy Bogu dziękować za tegoroczne plony. Gospodarzami będą Parafianie z Borek. Suma Dożynkowa o 9.30. Procesja od krzyża przy piekarni. W niedzielę po Różańcu spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

9. Dziękujemy za kolektę na potrzeby naszej parafii i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do  prosimy mieszkańców z ul. Kani.

10. W sobotę o 9.00 zbiórka ministrantów i lektorów. 

image_print