Niedziela XXIV Zwykła

1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. Nieszpory o 15.00. W Świerklach o 15.00 nabożeństwo fatimskie.

2. We wtorek czcimy św. Stanisława Kostkę, w piątek św. Mateusza Ewangelisty. We wtorek o 18.45, w salce Betania, w ramach katechezy dla dorosłych Pro Ecclesia: Spotkanie z misjonarzem z Brazylii ks. Albertem Rypel. Zapraszamy!

3. W środę Msza szkolna o 17.00. O 18.00 spotkanie Zespołu Caritas. W piątek o 18.00 Msza św. dla młodzieży. Po Mszy Spotkanie Młodych w grupie YouCat. Także w piątek o 18.30 próba chóru.

4. W przyszłą niedzielę o 11.00 na Górze św. Anny Diecezjalne Dożynki. Kolekta będzie przeznaczona na budowę kościołów i jako jałmużna postna.

5. W zakrystii przyjmujemy już intencje mszalne na następny rok. Pamiętajmy o naszych zmarłych, którzy czekają na naszą modlitwę. Nie zapominajmy też o dziękczynieniu Panu Bogu z okazji rocznic, uroczystości osobistych, małżeńskich i rodzinnych.

6. Gimnazjalistów z klas I, II, III, którzy uczęszczają do szkół poza naszą parafią, a pragną przygotować się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii, prosimy o zapisywanie się w zakrystii do końca września.

7. Dziękujemy za  dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele i za posprzątanie kościoła. Dziękujemy uczestnikom parafialnej pielgrzymki na Górę św. Anny, za podjęty trud i modlitwę w int. parafii. W sobotę o 8.00 do sprzątania kościoła prosimy mieszkańców z ul. 1 Maja i z ul. Reymonta.

8. Plan modlitwy różańcowej: Pon – bł. Marii Merkert (M. Baron), Wt – św. Moniki (K. Niestrój), Śr – św. Antoniego (H. Firlus), czw – św. Rocha (E. Matyszok), Pt – MB Królowej Aniołów (U. Czok)

spa? tl??0a ize:18.0pt;font-family:”Garamond”,”serif”’>7:00 Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podz. za łaski, o zdrowie i Boże błogosław. dla matki Marii Pierończyk z ok. urodzin, za + ojca Maksymiliana oraz Anastazję i Józefa.

 

18:00 /młodzież/ Za ++ rodziców Gertrudę i Joachima Lysik, za żyjących i ++ z pokrew. Lysik, Kałuża, Gabrielczyk.

Sobota 22.09.                        

7:00 Za + męża Jerzego Halama, rodziców Marię i Józefa Piechota, teścia Józefa, szwagrów Karola i Alfreda ++ z pokrew. obu stron i za dusze czyśćcowe.

18:00 /niedz/ Za ++ rodziców Józefę i Stanisława Magdziarz, ++ dziadków z obu stron.

Niedziela XXV Zwykła 23.09. 

7:00 Za ++ rodziców Klarę i Franciszka Witola, dziadków ++ z pokrew. obu stron i za dusze czyśćcowe.

8:15 /niem./ Za + brata Rudolfa Golombek i bratowa Apolonię w r. śm., matkę Monikę, poległego ojca Ludwika, teściów Klarę i Wiktora Fautsch ++z pokrew. z 3 stron, za dusze czyśccowe oraz w int. rodziny.

9:00 /św. Anna/ Za + męża Rudolfa Grund, rodziców, teściów ++ z pokrew. i rodzeństwa obu str. i za dusze czyśćcowe.

9:30 Za ++ Florentynę, Stefana i Herberta Gwóźdź, szwagierkę Hildegardę, szwagra Norberta Michalek, za żyjących i ++ z pokrewieństwa.

11:00 Za + męża Kazimierza, teściów Bolesławę i Norberta, ojca Michała i za ++ z rodz.

15.00 Nieszpory

16.00 Do Bożej Op. z podz. za łaski, o zdrowie i dary Ducha Świętego dla córki Żanety Jaskórzyńskiej z ok. 18 r. urodzin oraz o opiekę Bożą w rodzinie.

image_print