Niedziela XIX Zwykła

1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o 15:00.

2. We wtorek czcimy św. Maksymiliana Marię Kolbego, w czwartek św. Rocha a w piątek św. Jacka ? patrona metropolii górnośląskiej.

3. W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielny, bez nieszporów. Po wszystkich Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów. Kolekta z tego dnia na Wydział Teologiczny w Opolu. W Świerklach o 15:00 nabożeństwo fatimskie.

4. W przyszłą niedzielę przypada 5 rocz. konsekracji kościoła św. Anny. Uroczysta Msza św. kiermaszowa o 9:00, o 15:00 nieszpory również u św. Anny. Kolekta w przyszłą niedzielę na prace renowacyjne w naszym kościele, a szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9:30. Za tydzień odpust św. Rocha w Dobrzeniu Wlk., a w Kamieniu Śl. odpust św. Jacka.

5. Zap. przedślubna I: Rafał Klyscz z Zawiści i Krystyna Styra z Krzanowic.

6. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Matejki.

7. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.: Pon. ? Narodzenia NMP (G. Zowada), Wt. ? MB z Lourdes (A. Kotula), Czw. ? św. Judy ( E. Liguda), Pt. ? Matki Kościoła (B. Frasek).

8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 22 do 29 września 2012 r. Koszt 1 490 zł. Szczegóły w gablotce i w zakrystii. Gorąco zachęcamy do udziału!

image_print