Niedziela XIV Zwykła

1. Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.

2. W środę przypada święto św. Benedykta, patrona Europy.

3. Chrzest św. przyjęły dzieci: Malwina Waleska i Damian Kubis. Niech Bóg błogosławi ich rodzicom.

4. Zap. przedślubne II – Wiesław Noworolski z Czarnowąs i Anna Krause z Czarnowąs; I – Marcin Chamot z Stobrawy i Stefania Misa z Czarnowąs, Szymon Oleszkiewicz z Dobrzenia Wlk. i Agnieszka Mróz z Borek, Andrzej Wolniaczyk z Dobrzenia Wlk. i Ewelina Bulik z Czarnowąs, Tomasz Stotko z Krzanowic i Anna Cebula z Źlinic, Przemysław Gumiński z Czarnowąs i Elżbiata Polan z Ozimka, Damian Imiełowski z Miodar i Wioletta Dec z Opola Wróblina, Tadeusz Jendryka z Opola i Małgorzata Sędłak z Piechcina.

5. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na prace renowacyjne w naszym kościele (w tej chwili jest w renowacji ołtarz boczny, jest wykonywany marmurowy ołtarz główny /koszt samego marmuru 14 tyś. – zapłacony/, zostały też zamówione nowe dwa żyrandole do kościoła oraz boczne kinkiety). Dziękujemy za każdą złożoną ofiarę!

6. Za tydzień: szafarze zaniosą Pana Jezusa chorym od 9.30, w Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00, a w Luboszycach o 11.00 uroczystość jubileuszowa 50-lecia kapłaństwa ks. abpa Wilhelma Kurtza. Na Górze św. Anny obchody ku czci Matki Bożej Szkaplerznej.

7. Wyjazd na wtorkową pielgrzymkę o 6.00 rano z parkingu. Zabieramy ze sobą Drogi do nieba, różańce i własny prowiant. Cieszy tak wielkie zainteresowanie tym wyjazdem. Pomyślimy o następnej.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy mieszkańców z Placu Klasztornego i z ul. Dworcowej.

9. Wieczorny różaniec: Pn – M.B Królowej Aniołów (U. Czok) i Niepokal. Poczęcia NMP (O. Hanusik), Wt – św. Moniki (K. Niestrój), Śr – Zwiastowania NMP (K. Świerc), Czw – św. Norberta (H. Galus), Pt – Płomienia Miłości Niepokal. Serca Maryi (R. Baron).

image_print