Niedziela XIII Zwykła

1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. Nabożeństwo ku czci NSPJ o 15:00.

2. W poniedziałek o 18.30 spotkanie po pielgrzymce do Francji i Hiszpanii (na plebanii). We wtorek czcimy św. Tomasza Apostoła.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od 8:00 odwiedziny chorych.

4. W przyszłą niedzielę będzie dodatkowa Msza św. w języku niemieckim o 11:00 w kościele św. Anny, którą odprawi ks. Prymicjant Michael Leja.

5. Zapowiedź przedślubna I: Wiesław Noworolski z Czarnowąs i Anna Krause z Czarnowąs.

6. Młodzieży i dzieciom życzymy udanych i szczęśliwych wakacji,  pamiętajmy o codziennej modlitwie i o niedzielnej Mszy św., gdziekolwiek będziemy.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu, za kolektę z Uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła na potrzeby Stolicy Apostolskiej i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Ogrodowej z bloku nr 23b.

8. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.: Pon.  ? Wniebowzięcia NMP (G. Fack), Wt. ? MB z Lourdes (A. Kotula), Śr. ? św. Faustyny (M. Przywara), Czw. ? św. Józefa (M. Gallus), Pt. ? św. Rocha (E. Matyszok).

image_print