Niedziela XI Zwykła

1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. W Świerklach odpust ku czci Niepokalanego Serca Maryi. W naszym kościele nie będzie nieszporów.

2. W środę Msza św. szkolna o godz. 17:00. W czwartek czcimy NMP Opolską.

W piątek próba chóru o 18:30.

3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W Krzanowicach odpust ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa o 11:00. Również w przyszłą niedzielę pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców na Górę św. Anny.

4. Sakrament chrztu przyjęła Pola Piegza. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

5. Zapowiedzi przedślubne I: Piotr Kupka z Dobrzenia Wielkiego i Adriana Kochanek z Czarnowąs, Sebastian Kolbusz z Opola i Marzena Babik z Czarnowąs, Adrian Szymala z Sieronowic i Maria Szymala (zd. Kotula) z Czarnowąs.

6. Do wieczności odeszli: Kazimierz Kot l. 62 i Urszula Kolodziej l. 76. Wieczny odpoczynek.

7. Chłopców i dziewczynki po I-szej Komunii św. i starszych zachęcamy do zapisywania się do grona ministrantów i Dzieci Maryi. Rodziców prosimy o zachętę i wyrażenie zgody na ich służbę przy Ołtarzu Pańskim.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele, za złożone przed kościołem ofiary do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Basztowej.

9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.: Pon.  ? bł. Marii Market (M. Baron), Wt. ? św. Maksymiliana Kolbe (J. Waldyra), Śr. ? MB Pocieszenia (G. Kinder), Czw. ? MB Pośredniczki Łask (I. Kijowska), Pt. ? Narodzenia NMP (G. Zowada).

10. Dziękujemy wszystkim uczestnikom pielgrzymki do Francji i Hiszpanii. Przeżyliśmy wiele pięknych chwil i odwiedziliśmy wiele ciekawych i świętych miejsc. Dla wszystkich parafian przywozimy specjalne błogosławieństwo z Lourdes, Ars i Montserrat.

image_print