Niedziela X Zwykła

1. Dzisiaj X Niedziela Zwykła. Nieszpory o 15.00. W Świerklach o 15.00 Nabożeństwo fatimskie.

2. Od poniedziałku do czwartku po wieczornej Mszy św. procesja eucharystyczna Oktawy Bożego Ciała. W czwartek poświęcenie wianków i ziół.

3. W środę o 17.00 Msza św. szkolna.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

5. W przyszłą niedzielę odpust ku czci Niepokalanego Serca Maryi w Świerklach. Suma odpustowa o 11.00. O 9.00 wyruszy z kościoła parafialnego procesja do Świerkli. Zapraszamy do licznego udziału. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na prace renowacyjne w naszym kościele, a szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9.30. Po Mszach św. przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.

6. Chrzest przyjął Adam Buraczyński. Niech Bóg błogosławi rodzicom w chrześcijańskim wychowaniu tego dziecka.

7. Są jeszcze wolne intencje w dniach: 27, 28 i 30 czerwca, rano o 7.00.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, za kolektę z Bożego Ciała, za liczny udział w procesji, za przygotowanie pięknych ołtarzy. Włożyliście tak wiele serca w to ważne dzieło każdej naszej wioski. Dywany kwietne były godne parafian, którzy czczą Boże Ciało. Niech Chrystus wynagrodzi Waszą wielką miłość względem Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia tej uroczystości. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul Dworcowej.

9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczorną Mszą św.:

  • Pon ? św. Barbary (M. Panusch)
  • Wt ? św. Jacka (D. Cebulla)
  • Śr ? św. Antoniego (H. Firlus)
  • Czw ? Matki Kościoła (B. Frasek)
  • Pt ? św. Kamila (E. Zdzuj)
image_print