Niedziela V Wielkanocna

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o 15.00.

2. We wtorek o 18.00 u św. Anny Msza św. w int. śp. Ks. Proboszcza Jana Kołodennego w rocznicę śmierci.

3. W środę Msza św. szkolna z nabożeństwem majowym o 17.00. Od 16.00 spowiedź dla dzieci i gimnazjalistów. Po Mszy św. drugie spotkanie i próba wszystkich uczniów klas IV, którzy obchodzić będą rocznicę I Komunii św. W niedzielę o 9.30 Msza św. w int. tych dzieci, ich rodziców i chrzestnych.

4. W środę o 19.00 w salce Betania spotkanie wszystkich osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Francji i Hiszpanii (są jeszcze wolne miejsca).

5. W przyszłą niedzielę w Świerklach o 15.00 pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, a na Górze Św. Anny pielgrzymka strażaków.

6. W naszej parafii za tydzień nabożeństwem majowym o 15.00 rozpoczniemy III Parafialny Festyn Rodzinny. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian! Prosimy w tym tygodniu przynosić do salki przedmioty, które potem będą losowane w loterii fantowej. Liczymy również, że nasze Panie upieką domowe ciasta. Dzięki sprzedaży fantów, ciasta i grochówki na pewno powiększy się wydatnie budżet naszego Caritas. Bardzo liczymy również na wykonawców indywidualnych i zespołowych. Plakat Festynu na ostatniej stronie Listu.

7. Sakrament chrztu św. przyjęła Zuzanna Zielińska. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu dziecka.

8. Do wieczności odszedł Gerard Szydło ? l. 71. Wieczny odpoczynek.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu i za posprzątanie świątyni. W sobotę na 9.00 prosimy mieszkańców z ul. Chopina.

10. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św..

  • Pon. ? Ducha Św. (E. Piontek)
  • Wt. ? św. Jacka (D. Cebulla)
  • Śr. ? MB Pocieszenia (G. Kinder)
  • Czw. ? św. Faustyny (M. Przywara)
  • Pt. ? MB Królowej Aniołów (U. Czok)
image_print