Niedziela III Wielkanocna

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna. Nieszpory o 15:00.

2. We poniedziałek o 18:45 na plebani katecheza dla dorosłych Pro Ecclesia nt. Rozpacz i zuchwałość w świetle Chrystusowej nadziei.

3. W środę czcimy św. Marka Ewangelistę. Zapraszamy na Mszę św. z procesją błagalną o 7:00 o dobre urodzaje i Boże błog. w pracy na roli. O 17:00 Msza św. szkolna dla dzieci i gimnazjalistów. Po Mszy pierwsze spotkanie wszystkich uczniów klas IV, którzy będą obchodzić Rocznicę I-szej Komunii św., także spotkanie I klas gimnazjum. Obecność obowiązkowa!

4. W czwartek o 18.00 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. (z poświęceniem Drogi do nieba i Różańców). W sobotę o 16:00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. przystąpią do pierwszej spowiedzi św.

5. W piątek o 18:30 próba chóru. Spotkanie dla młodzieży nt. Tajemnice Całunu Turyńskiego.

6. W ubiegły piątek 43 gimnazjalistów z naszej parafii otrzymało przez ręce Ks. Biskupa Pawła Stobrawę sakrament bierzmowania. Dziękujemy im, ich rodzicom i świadkom. Życzymy, by byli żywymi świadkami Chrystusa w tym świecie.

7. Zap. przedślubna I: Damian Michala z Wróblina i Anna Pudełko z Nakła.

8. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Francji (Lourdes) i Hiszpanii w dniach 7 – 15 czerwca br.

9. Składamy podziękowania za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele i za posprzątanie świątyni. W sobotę na 9:00 prosimy mieszkańców z ul. Chopina.

10. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:

  • Pon. ? św. Antoniego (H. Firlus)
  • Wt. ? św. Anny (T. Matyszok)
  • Śr. ? św. Moniki (K. Niestrój)
  • Czw. ? św. Joanny Beretta Molla (U. Nowainska)
  • Pt. ? św. Barbary (M. Panusch)
image_print