Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Nieszpory o 15:00 do kościoła św. Anny, gdzie znajduje się obraz Miłosierdzia Bożego.

2. Jutro, tj. w poniedziałek, o 18.00 zapraszamy na spotkanie do salki Betania nt. Trzeźwe macierzyństwo. Moje dziecko bez FAS. Na spotkaniu podjęty zostanie nie tylko problem skutków picia alkoholu dla rozwijającego się pod sercem matki płodu (w skrócie FAS), ale również inne ważne sprawy dotyczące szczęśliwego macierzyństwa. Dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkie matki oraz panie przygotowujące się do zadań macierzyńskich. Prelegentem będzie p. Barbara Słomian, dyr. Kat. Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego w Opolu.

3. W środę Msza św. szkolna o 17:00.

4. W piątek w Dobrzeniu Wielkim o 18:30 odbędzie się Uroczystość Bierzmowania. Okazja do spowiedzi św. dla kandydatów, ich rodziców i świadków w środę od 16:30. Generalna próba wszystkich bierzmowańców odbędzie się w Dobrzeniu Wielkim w poniedziałek o 18.30. Obecność obowiązkowa! W piątek w naszym kościele nie będzie Mszy św. wieczornej.

5. W przyszłą niedzielę odpust św. Jerzego w parafii Kup. Za tydzień szafarze zaniosą Komunię św. chorym od 9:30. Kolekta będzie przeznaczona na prace renowacyjne w naszym kościele.

6. Sakrament chrztu św. przyjęli: Jakub Niedźwiedź, Marek Kita, Filip Chmielewski, Wiktoria Galińska i Maksymilian Block. Niech Bóg błogoslawi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu tych dzieci.

7. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Francji i Hiszpanii w dniach 7 ? 15. 06. br.

8. Składamy podziękowania za dzisiejszą kolektę na diecezjalny Caritas i za posprzątanie świątyni. W sobotę na 9:00 prosimy mieszkańców z ul. Broniewskiego.

9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:

  • Pon. ? św. M. Kolbe (J. Waldyra)
  • Wt. ? św. Józefa (M. Gallus)
  • Śr. ? bł. Marii Markert (M. Baron)
  • Czw. ? MB Pośredniczki Łask (I. Kijowska)
image_print