Niedziela IV Wielkiego Postu

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu Laetare. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15:00.

2. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkich mężów, ojców i młodzieńców na Mszę św. o 17:00. Po Mszy św. spotkanie Szafarzy Komunii św. na plebanii.

3. W poniedziałek i czwartek spotkanie z bierzmowańcami wg planu.

4. We wtorek o 17:45 katecheza dla dorosłych Pro Ecclesia nt. Wartość zdrowia w świetle wiary (p. Urszula Nowainska).

5. W środę Msza św. szkolna z Drogą Krzyżową dla dzieci i gimnazjalistów o 17:00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, w salce Betania.

6. W piątek po Mszy św. porannej i wieczornej Droga Krzyżowa z zaleckami. Na wieczorną Mszę św. i Drogę Krzyżową zapraszamy również młodzież i kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. Spotkanie młodzieży w salce Betania. Tym razem projekcja filmu Pasja. O 18:00 próba chóru.

8. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na budowę obiektów kościelnych i konserwację zabytków w naszej diecezji. Przed kościołem członkowie Zespołu Caritas zbierać będą ofiary na świąteczne upominki dla osób chorych, samotnych i w podeszłym wieku.

9. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę do Francji i Hiszpanii w dniach 7 ? 15 czerwca br. Plan pielgrzymki można odebrać w zakrystii. Także w zakrystii można nabyć świece na stół wielkanocny.

10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele i za złożone przed kościołem ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Mieszkańcom z ul. Akacjowej dziękujemy za posprzątanie świątyni, a młodzieży za udział w Dekanalnym Spotkaniu. W sobotę na 9:00 do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Broniewskiego.

11. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:

  • Pon. ? bł. Czesława (P. Cebulla)
  • Wt. ? św. Jadwigi (E. Fila)
  • Śr. ? MB Dobrej Rady (D. Jaszczyk)
  • Czw. ? MB Pocieszenia (G. Kinder)
  • Pt. ? MB Częstochowskiej (M. Lisowska). n- ye0v?pe?ze:17.0pt;font-family:”Garamond”,”serif”’> Za ? Pawła Długosz w dniu ur., żonę Paulinę, rodziców z obu stron, synów Pawła i Jerzego, zięcia Arnolda oraz za żyjących i ?? z pokrew.

18:00 /niedz/ Za ?? Marię i Piotra Wypich, syna Helmuta, ? Anastazję Michala i za ?? Małgorzatę i Pawła Zdzuj.

Niedziela V Wielkiego Postu 25.03.  

7:00 Za ? męża Józefa Krawczyk z ok. ur. i w r. śm. ?? z rodzeństwa Krawczyk, za zamordowanych rodziców Pasoń i za dusze w czyśćcu cierpiące.

8:15 /niem./ Do Miłosierdzia Bożego za ?? rodziców Buhl i Skrzypczyk, rodzeństwo, dziadków z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

9:00 /św. Anna/ Za ? matkę Julię Bzdok w dniu ur., poległego ojca, ?? braci Lothara, Wernera i Ewalda, bratową Eleonorę oraz w int. rodziny.

9:30 Do Bożej Op. i Matki Najśw. z podzięk. za łaski, o zdrowie i Boże błog. dla Kariny Zieńczyk z okazji 40 r. urodzin i o opiekę Bożą w rodzinie.

11:00 Za ? w Danii s. Chryzantę Kałuża, ?? jej rodziców i rodzeństwo.

15:00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

16:00 Do Aniołów Stróżów w int. rocznego dziecka Wojciecha Bronkiewicz oraz w int. rodziców i chrzestnych.

image_print