Niedziela V Zwykła

1. Dzisiaj V Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o g. 15.00.

2. We wtorek o 17.45 katecheza dla dorosłych Pro Ecclesia nt. Czy miłość siebie jest grzechem?

3. Spotkania z bierzmowańcami w poniedziałek i czwartek wg planu.

4. W środę Msza św. szkolna o 17:00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej

5. W czwartek zapraszamy wszystkich chorych i osoby w podeszłym wieku na Mszę św. o 16:00 z racji Dnia Chorego. Po Mszy Panie z Zespołu Caritas zapraszają na poczęstunek do salki Betania. Parafian dysponujących samochodami prosimy o zainteresowanie się chorymi sąsiadami i zaproponowanie im przewozu do kościoła. Mamy okazję do spełnienia pięknego uczynku chrześcijańskiego miłosierdzia.

6. W piątek Msza św. dla młodzieży o 17:00.

7. Sakrament chrztu św. przyjęli: Justyna Mróz, Joanna Skrzydeł i Michalina Filipowska. Z rodzicami cieszymy się z życia ich dzieci i prosimy Boga o obfite błogosławieństwo dla nich oraz rodziców chrzestnych w wychowaniu dzieci.

8. Do wieczności odeszła Anna Labisz ? l. 88 i Teresa Wróbel, l. 80, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek (jutro) o 10.00.

9. Przygotowujących się do sakramentu małżeństwa informujemy, że nauki przedmałżeńskie w naszym dekanacie rozpoczynają się 3 marca o 19:00 w kościele św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim.

10. Składamy wyrazy podziękowania: za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu, za kolektę ze święta Ofiarowania Pańskiego na klasztory klauzurowe, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie świątyni. W sobotę o 9:00 do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Studziennej.

11. Plan modlitwy przed wieczornymi Mszami św.:

  • Pon. ? Płomienia miłości Niepok. Serca Maryi (R. Baron)
  • Wt ? św. Rocha (E. Matyszok)
  • Śr. ? św. Jadwigi (E. Fila)
  • Czw. ? MB z Lourdes (A. Kotula)
  • Pt. ? św. Faustyny (M. Przywara).

11. Uczestnikom wyjazdu do Kutnej Hory i Pragi przypominamy, że wyjazd nastąpi w najbliższą sobotę po Mszy św., którą odprawimy tu w kościele o g. 5.00 rano.

image_print