Niedziela II Zwykła

1. Dzisiaj II Niedziela Zwykła, nie będzie nieszporów, ale za to na godz. 17:00 zapraszamy dzieci, rodziców i wszystkich, którzy pragną posłuchać pięknych kolęd w wykonaniu dzieci. Będziemy także kolędować wspólnie. Chcemy ?Grać i śpiewać Dzieciątku Jezus?.

2. Od poniedziałku rozpoczynają się ferie dzieci i młodzieży. W tym tygodniu Msze św. sprawowane będą tylko rano o godz. 8:00.

3. W środę rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

4. W sobotę przypada dzień Babci, a w niedzielę dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o żyjących i o zmarłych Babciach i Dziadkach.

5. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię św. chorym od godz. 9:30.

6. Sakrament chrztu św. przyjęła Kaja Staś. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w religijnym wychowaniu dziecka.

7. Do wieczności odeszli: Gerhard Kubis ? l. 85, Kazimierz Karpeta ? l. 64, i Jadwiga Wystrach ? l. 90.

8. W dzisiejszym Liście Parafialnym na ostatniej stronie zamieszczony jest plan tegorocznych parafialnych uroczystości.

9. Wczoraj zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii. Cieszymy się, że mogliśmy pobłogosławić Wasze domy, wspólnie się pomodlić i porozmawiać. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, za poczęstunek, za zapewnienie przewozu, a także za złożone ministrantom do puszek ofiary na misje. Niech błogosławieństwo kolędowe wyda dobry owoc w życiu waszych rodzin.

10. Składamy wyrazy podziękowania: za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie świątyni. W sobotę o godz. 9:00 do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Wierzbowej.

11. Wszystkim wybierającym się na ferie zimowe życzymy samych miłych chwil, dobrego wypoczynku. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i o niedzielnej Mszy świętej. 

image_print