Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Nieszpory kolędowe o 15:00.

2. W tym tygodniu Msze św. sprawowane będą tylko rano o godz. 7:00.

3. Plan kolędy w tym tygodniu:

  • Pon. ? Borki: ul. Boczna, Opolska, Kolejowa, Słowackiego.
  • Wt. ? Borki: ul. Nowa, Jasna, Obrońców Pokoju.
  • Śr. ? Borki: ul. Polna, Lompy, św. Jana.
  • Czw. ? Borki: ul. Szkolna, Łąkowa, Struga, Parkowa, Wesoła.
  • Pt. ? Krzanowice: ul. Krzanowicka, Luboszycka, Polna, Górna, Słoneczna, Morcinka, Łąkowa, Miła, Kwiatowa, Moniuszki, Stara Droga.
  • Sob. ? Krzanowice: ul. Armii Ludowej.

4. Rozpoczęcie kolędy o 15:00, a w sobotę o godz. 10:00. W niedzielę od 14:00 kolęda na życzenie tych rodzin z Czarnowąs, które w ostatnim czasie zamieszkały w naszej parafii i chcą poświęcić mieszkanie. Zainteresowanych prosimy o zapisanie się do soboty w zakrystii.

5. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na prace renowacyjne w naszym kościele. W tym roku każda kolekta z trzeciej niedzieli przeznaczona będzie na ten cel.

6. Składamy wyrazy podziękowania: za dzisiejszą kolektę i z Urocz. Objawienia Pańskiego na misje. Dziękujemy za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 9:00 do sprzątania prosimy mieszkańców z ul. Krzyżowej.

7. Za tydzień, w niedzielę o g. 17.00 chcemy grać i śpiewać dla Dzieciątka Jezus. Nasze zaproszenie kierujemy do dzieci i starszych, którzy śpiewają lub grają na instrumentach muzycznych i prosimy o wykonanie dowolnej kolędy. Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za wcześniejsze zgłoszenia uczestników: 469 10 84 21. Na zgłoszenia czekamy do piątku!

8. Do wieczności odeszli: Ernest Wotzlaw, l. 75 i Ryszard Jendryka, l. 65. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.  

image_print