IV Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj IV Niedziela Adwentu. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15:00, podczas którego będzie także okazja do skorzystania z sakramentu pokuty.

2. Roraty od poniedziałku do piątku o 17:00; dla dorosłych roraty w poniedziałek, środę i piątek o 7:00.

3. Okazja do sakramentu pokuty pół godziny przed Mszą św. W środę, czwartek i piątek także od 16:00 do 18:30. Dzieci i gimnazjaliści w środę od 16:00, młodzież w czwartek od 16:00. W środę o 18:00 próba chóru.

4. W piątek od 8:00 świąteczne odwiedziny chorych. Szafarze zaniosą Komunię chorym w obydwa dni świąteczne od 9:30.

5. W sobotę Wigilia Narodzenia Pańskiego. W duchu miłości i wybaczenia złóżmy sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Tradycyjnie zachowujemy w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Pasterka główna o 24:00 w int. Rodzin naszej parafii i Gości. Od 23:15 chór z zespołem śpiewać będą pastorałki. Dzieci i osoby starsze zapraszamy na pasterkę o godz. 16:00, lub do kościoła św. Anny na 22:00. Kolekta z Pasterki, jak co roku, na Fundusz Obrony Życia.

6. W niedzielę Uroczystość Bożego Narodzenia ? porządek Mszy św. niedzielny, bez Mszy św. o 7:00. Będzie dodatkowa Msza św. o godz. 11:00 w kościele św. Anny. Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy na nieszpory kolędowe o 15:00.

7. W zakrystii można nabyć świece Caritas, przy wyjściu z kościoła u ministrantów opłatki (paczka to 3 duże i 2 małe opłatki).

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii a mieszkańcom z ulicy Stawowej za posprzątanie kościoła. Firmie malarskiej Szmechta z całego serca dziękujemy za wykonane prace malarskie w naszym kościele.

9. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:

  • Pon. ? św. Jacka (D. Cebulla),
  • Wt. ? Niep. Poczęcia NMP (O. Hanusik) i MB Królowej Aniołów (U. Czok),
  • Śr. ? św. o. Pio (K. Rippel),
  • Czw. ? Zwiastowania NMP (K. Świerc),
  • Pt. ? MB Wspomożenia Wiernych (E. Wróbel).
image_print