III Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu Gaudete ? Radujcie się. Pan jest Blisko! Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15:00.

2. Roraty od poniedziałku do piątku o 17:00 w sobotę o 8:00; dla dorosłych roraty w poniedziałek, środę i piątek o 7:00. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitwy o Życie Chrześcijańskie Rodzin.

3. Spotkania bierzmowańców (III gimnazjum) wg. planu. W środę o 18:00 próba chóru, w niedzielę po nieszporach opłatkowe spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.

4. We wtorek o 18.00 katecheza dla dorosłych Pro Ecclesia na temat: Grzech człowieka i łaska Boga.

4. W najbliższą środę w Karmelu w Krakowie nasza parafianka s. Maria Samuela (Ewa Taratuta) złoży śluby zakonne. Dziękczynna Msza św. z tej okazji zostanie odprawiona w piątek o 17.00. Serdecznie zapraszamy!

5. W zakrystii można nabyć świece Caritas, przy wyjściu z kościoła u ministrantów opłatki (paczka to 3 duże i 2 małe opłatki).

6. Odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii rozpoczną się 2 stycznia 2012 r. we Wróblinie następnie Borki i Krzanowice. Plan kolędy zamieszczony jest w dzisiejszym Liście.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów renowacji ołtarza, za kolektę z Urocz. Niepokalanego Poczęcia NMP i za zaproszenie na Wigilię do Sali Wiejskiej. Parafianom z ulicy Słonecznej i Klonowej dziękujemy za posprzątanie kościoła, w sobotę na godz. 9:00 prosimy mieszkańców z ul. Stawowej.

8. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:

  • Pon. ? MB Nieustającej Pomocy (M. Czirnia),
  • Wt. ? św. Kamila (E. Zdzuj),
  • Śr. ? św. Judy (E. Liguda),
  • Czw. ? św. Faustyny (M. Przywara),
  • Pt. ? MB Dobrej Rady (D. Jaszczyk).
image_print