Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. O godz. 15:00 zapraszamy na Nieszpory.

2. W środę o godz. 17:00 Msza św. szkolna, na którą bardzo serdecznie zapraszamy dzieci i gimnazjalistów. Po Mszy św. spotkanie z I-szymi klasami gimnazjum. Spotkania z bierzmowańcami w poniedziałek i czwartek wg planu o godz. 18:00.

3. We wtorek o godz. 18.00 kolejne spotkanie w ramach katechezy dla dorosłych Pro Ecclesia, na temat: Czynniki rozwoju obrazu Boga w człowieku.

4. W piątek na wieczorną Mszę św. zapraszamy młodzież.

Po Mszy św. próba chóru.

5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. parafialny zespół Caritas będzie zbierał przed kościołem ofiary na paczki świąteczne dla osób chorych, samotnych i w podeszłym wieku z naszej parafii. Połowę zbiórki przeznaczymy dla Karmelu w Krakowie na ogrzewanie. Dziękujemy za waszą ofiarność .

6. Składamy wyrazy podziękowania: za złożoną dziś kolektę na potrzeby naszej parafii i za składki do puszek na prześladowanych chrześcijan w Sudanie.

7. Mieszkańcom z ul. Dolnej i Jaśminowej dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni, a w sobotę na 8:00 zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Einchendorffa.

8. Małżonków zachęcamy do udziału w trzydniowych rekolekcjach (?Remont małżeński?) organizowanych w kościele seminaryjno-akademickim w dniach 2-4 grudnia.

9. Do wieczności odszedł: Karol Lisoń ? l. 56. Wieczny odpoczynek.

10. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami.

  • Pon. ? MB Częstochowskiej (M. Lisowska)
  • Wt. ? Wniebowzięcia NMP (G. Fack)
  • Śr. ? św. Elżbiety (O. Knietsch)
  • Czw. ? MB Pośredniczki Łask (J. Kijowska)
  • Pt. ? MB Nieustającej Pomocy (M. Czirnia)
image_print