Niedziela XXX Zwykła

1. Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna. O 15:00 nabożeństwo różańcowe w intencji misji.

2. W środę o 17:00 zapraszamy na Mszę św. szkolną wszystkie dzieci naszej parafii. Od 16:00 dla nich okazja do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Po Mszy św. o 18.15 spotkanie Zespołu Caritas.

3. Spotkania bierzmowańców w poniedziałek i czwartek, wg planu, o 19:00. W piątek zapraszamy serdecznie młodzież naszej parafii na Mszę św. o godz. 18:00 także z okazją do skorzystania z sakramentu pokuty. Po Mszy wieczornej próba chóru.

4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 17:30.

5. W przyszłą niedzielę szafarze zaniosą Komunię św. chorym od godz. 9:30. Natomiast od 14:30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, skorzystajmy z niego także w ciągu tygodnia aby móc za naszych zmarłych ofiarować odpust zupełny ? zapraszamy.

6. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych uporządkujmy groby swoich bliskich a także te zaniedbane. W tym roku o generalne porządki na cmentarzu prosimy mieszkańców z Borek, w sobotę o 9:00.

7. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, możemy polecić ich w różańcowych wypominkach, za nich zostanie odprawiona Msza św.

8. Składamy wyrazy podziękowania: za złożoną dziś kolektę na misje, Caritas i młodzieży za udział w dekanalnych spotkaniach w Chróścicach. Dziękujemy wszystkim uczestnikom pielgrzymki do św. Jadwigi w Trzebnicy. Panu Kłyskowi za pielgrzymkowe pączki i rogaliki. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni na sobotę na 8:00, zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul Brzozowej.

9. Do wieczności odszedł Paweł Bartyla l. 76. Wieczny odpoczynek?

image_print