Niedziela XXIV Zwykła

1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o godz. 15:00.

2. W środę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. szkolna o  17:00. W piątek o godz. 18:00 Msza św. dla młodzieży.

3. W sobotę na 15:00 zapraszamy nauczycieli, dzieci, gimnazjalistów i absolwentów Szkoły Podstawowej w Czarnowąsach na Mszę św. dziękczynną z okazji 100-lecia jej istnienia. Także w sobotę Pielgrzymka Narodów do Maria Hilf k. Zlatych Hor.

4. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i nauczycieli. W piątek o 19.00, z okazji św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży, Dekanalne Spotkanie Młodych w kościele św. Rocha w Dobrzeniu Wielkim.

5. W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny Diecezjalne Dożynki, a w Świerklach o godz. 15:00 nabożeństwo fatimskie. Odwiedziny chorych przez szafarzy w przyszłą niedzielę od godz. 9:30. Za tydzień kolekta na budowę kościołów i jałmużna postna z całego roku.

6. Sakrament chrztu św. przyjęli: Maksymilian Wollny, Kuba Komenda i Paulina Mróz. Niech Bóg błogosławi rodzicom w wychowaniu tych dzieci.

7. Dziękujemy za dzisiejsza kolektę na potrzeby naszej parafii i za złożone przed kościołem ofiary na Wydział Teologiczny w Opolu. Dziękujemy uczestnikom naszej parafialnej pielgrzymki, którzy udali się na obchody kalwaryjskie na Górze św. Anny za poniesiony trud i modlitwy w naszej intencji. Rodzinom z Czarnowąs dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy rodziny z Czarnowąs z ul. Polnej.

8. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.: Pon. ? św. Antoniego (H. Firlus), Wt. ? bł. Czesława (P. Cebulla), Śr. ? Zwiastowanie NMP (K. Świerc), Czw. ? B Pocieszenia (G. Kinder), Pt. ? Płomienia Miłości Niepok. Serca Maryi (R. Baron).

9. Młodych, którzy w tym roku w naszej parafii pragną się przygotowywać do przyjęcia sakramentu bierzmowania, a uczęszczają do szkół poza naszą parafią, prosimy o zapisywanie się w zakrystii do końca września.

image_print