Niedziela XXIII Zwykła

1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o 15.00.

2. W środę Msza św. szkolna o 17.00 dla dzieci i gimnazjalistów, połączona z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistom. W czwartek przypada święto Narodzenia NMP. Po Mszach św. poświęcenie ziarna i nasion. W piątek o 18.00 Msza św. dla młodzieży.

3. Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Wyjazd parafialnej pielgrzymki w sobotę o 6.00 z parkingu przy kościele. Pielgrzymi z Wróblina zbiorą się koło ?Marysieńki?. Prosimy zabrać ?Kalwaryjkę?, świecę i prowiant. Powrót przewidywany jest ok. 22.00. Opłaty w wysokości 25 zł można regulować w zakrystii lub autokarze. Dzieci nie płacą.

4. W przyszłą niedzielę w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu o 14.00 pielgrzymka Złotych i Srebrnych Jubilatów Małżeńskich. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny.

5. Zap. przedślubna II: Marcin Szenfelder z Naroka i Katarzyna Frontzek z Czarnowąs.

6. Do wieczności odeszły: Jadwiga Pogrzeba i Zofia Krauze ? l. 90. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..

7. Chłopców i dziewczynki po I Komunii św. i starszych prosimy o zapisywanie się w zakrystii do grona ministrantów i Dzieci Maryi. Rodziców prosimy o zachętę i wyrażenie zgody na ich służbę przy Ołtarzu Pańskim.

8. W zakrystii można nabyć Kalendarz Rolniczy w cenie 23 zł.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu. Rodzinom z Czarnowąs dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy rodziny z Czarnowąs z ul. Polnej.

10. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.: Pon. ? Ducha Świętego. (E. Piontek), Wt. ? św. M. Kolbe (J. Waldyra), Śr. ? św. Faustyny (M. Przywara), Czw. ? św. A. Boboli ( K. Rusek), Pt. ? MB Nieustającej Pomocy (M. Czirnia).

image_print