Niedziela XX Zwykła

1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła. Nieszpory o 15.00.

2. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. niedzielny, bez nieszporów. Kolekta w tym dniu będzie na Wydział Teologiczny w Opolu. W Świerklach o 15.00 nabożeństwo fatimskie.

3. W środę czcimy św. Jacka ? kapłana, patrona metropolii górnośląskiej, a w sobotę św. Bernarda ? opata i doktora Kościoła.

4. W piątek przypada 4 rocznica konsekracji kościoła św. Anny. Uroczysta Msza św. kiermaszowa w niedzielę o 9.00. a nieszpory o 15.00 również u sw. Anny.

5. Za tydzień odpust św. Rocha w Dobrzeniu Wlk. a w Kamieniu Śl. odpust św. Jacka.

6. Zap. przedślubna I: Mateusz Witek z Czarnowąs i Klaudia Symala z Dobrzenia Wlk.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii oraz za złożone przed kościołem ofiary na rzecz potrzebujących w Afryce. Rodzinom z Czarnowąs dziękujemy za posprzątanie koscioła. W sobotę o 8.00 prosimy rodz. Z Czarnowąs z ul. Polnej.

8. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami: Wt. ? MB z Lourdes /A. Kotula/, Śr. ? Niepok. Poczęcia NMP /O. Hanusik/ i MB Królowej Aniołów /U. Czok/, Czw. ? św. Elżbiety /O. Knietsch/, Pt. ? MB Matki Kościoła /Ł. Michala/.

9. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego , w którym znajduje się płyta z pięknym akatystem – hymnem liturgicznym Kościoła wschodniego ku czci Bogurodzicy.

image_print