Niedziela XIX Zwykła

1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła. Nieszpory ku czci NSPJ o 15.00.

2. W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do piątku sprawowane będą tylko rano o 7.00. W poniedziałek czcimy św. Dominika, we wtorek ? św. Teresę Benedyktę od Krzyża, w środę ? św.  Wawrzyńca, w czwartek ? św. Klarę, a w niedziele św. Maksymiliana Kolbego.

3. Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny obchody Wniebowzięcia NMP.

4. W przyszłą niedziele będzie dodatkowa Msza św. o 11.00 w kościele św. Anny, którą odprawi Ks. Biskup w intencji pracowników Elektrowni Opole i ich rodzin. Szafarze zaniosą w niedzielę Komunię św. chorym od 9.30.

5. Zap. przedślubnae (II): Tomasz Waleska z Wróblina i Weronika Hyla z Zawady.

6. Do wieczności odszedł śp. Ryszard Napieracz ? l. 87. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby Kurii i WSD w Opolu. Pielgrzymom, którzy kroczyli na Jasną Górę dziękujemy za ich trud i modlitwę. Rodzinom z Czarnowąs dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy rodziny z Czarnowąs z ul. Polnej.

8. Za tydzień przed wszystkimi kościołami naszej diecezji zbiórka do puszek na pomoc głodującym w Afryce (Sudan, Somalia, Erytreja, Etiopia). Katastrofalna susza sprawiła, że ok. 12 mln ludzi, wśród nich wiele dzieci, ucieka przed widmem głodu w poszukiwaniu  i pomocy.

image_print