Niedziela XVI Zwykła

1. Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła. W Świerklach nabożeństwo fatimskie o 15.00. W naszym kościele nieszporów nie będzie.

2. We wtorek u św. Anny Msza św. w int. ks. Radcy Henryka Mainki, długoletniego proboszcza naszej parafii.

3. Od poniedziałku do soboty na Górze św. Anny Święto Młodzieży. W środę czcimy bł. Czesława ? patrona diecezji, w sobotę św. Brygidę ? patronkę Europy.

4. W środę o 16.00 prosimy parafian z Czarnowąs do prac porządkowych na cmentarzu przed odpustem. Liczymy również na pomoc członków Bractwa św. Anny. W czwartek o 16.00 prosimy panie z Wróblina do mycia okien u św. Anny i kaplicy odpustowej. Uporządkujmy też groby naszych bliskich i dróżki cmentarnych.

5. W niedzielę Uroczystość Odpustowa ku czci św. Anny. W sobotę o 18.00 wyruszymy w procesji do św. Anny. O 18.30 Nieszpory odpustowe, a o 19.00 Msza św. w int. Babć i Dziadków (homilię wygłosi ks. Prałat Gerard Kałuża).

6. W niedzielę odpustową Msza św. o 7.00 jednocześnie w kościele parafialnym i u św. Anny w int. Matek. Pozostałe Msze u św. Anny: o 9.00, 11.00 ? Suma odpustowa i o 16.00. O 17.00 u św. Anny Nieszpory. Po Nieszporach, o 17.30 zapraszamy do św. Anny na koncert saksofonistów Saxofonissimo dla św. Anny. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Prałat Tomasz Horak ? proboszcz i redaktor Gościa Niedzielnego. Zapraszamy na odpust wszystkich czcicieli św. Anny! – także Siostry Jadwiżanki, chór, orkiestrę, służbę ołtarza, Marianki, panów do baldachimu i zbierania kolekty.

7. Okazja do spowiedzi św. przed Odpustem przed każdą Mszą św., a w sobotę od 17.00 w kościele parafialnym, a potem od 18.30 u św. Anny. Nie odkładajmy spowiedzi dopiero na niedzielę.

8. Chrzest św. przyjęli: Łukasz Czirnia i Piotr Jabłoński. Witamy ich w Kościele świętym i wypraszamy błogosławieństwo dla ich rodziców.

9. Zap. przedślubna /II/: Stefan Zdzuj z Czarnowąs i Marta Górecka z Raciborza.

10. Dziękujemy za kolektę na potrzeby naszej parafii i za posprzątanie kościoła. Dziękujemy Zakładowi Prowod za wykonanie prac kanalizacyjnych na cmentarzu, a Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Kup za prace pielęgnacyjne, również na cmentarzu.

11. Plan modlitwy różańcowej: Pon. – MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/, Wt. – św. Jacka /D. Cebulla/, Śr. – Niepokalanego Poczęcia NMP /O. Hanusik/ i MB Królowej Aniołów /U. Czok/, Czw. – MB Częstochowskiej /M. Lisowska/, Pt. – MB Pocieszenia /G. Kinder/.

image_print