Niedziela XV Zwykła

1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła. Nieszpory o g. 15.00.

2. Od poniedziałku do czwartku Msze św. będą sprawowane tylko rano o g. 7.00. W poniedziałek czcimy św. Benedykta ? patrona Europy, a w sobotę NMP z Góry Karmel. W piątek o g. 18.00 Msza św. w int. wdów i wdowców naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie Bractwa św. Rity w salce.

3. W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny obchody ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, a w Świerklach nabożeństwo fatimskie o g. 15.00.

4. Sakrament chrztu św. przyjął Dawid Pach. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w chrześcijańskim wychowaniu tego dziecka.

5. W przedsionkach kościoła, obok Listu Parafialnego wyłożone są kartki na zalecki odpustowe. W intencji zalecanych odmawiany będzie różaniec oraz odprawiona zostanie Msza św. i nabożeństwo na cmentarzu w poniedziałek, po odpuście. Od piątku rozpoczniemy nowennę przed odpustem św. Anny.

6. Zachęcamy do zapisywania się w zakrystii na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która w tym roku rozpocznie się 1. sierpnia i potrwa do 6.

7. Zap. przedślubna /I/: Stefan Zdzuj z Czarnowąs i Marta Górecka z Raciborza.

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, a rodzinom z Czarnowąs za posprzątanie kościoła. W sobotę o g. 8.00 do sprzątania prosimy rodziny z Czarnowąs z ul. Piaskowej.

 

image_print